Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Każdy posiadacz iPhone'a musi zaopatrzyć się w kabel Lightning. Zakup w naszym sklepie nie wydrenuje Ci portfela 0
Każdy posiadacz iPhone'a musi zaopatrzyć się w kabel Lightning. Zakup w naszym sklepie nie wydrenuje Ci portfela

Urządzenia mobilne to nie tylko praktyczny sprzęt o niezliczonych, rozszerzanych z generacji na generację funkcjonalnościach. Wysokiej jakości sprzęt elektroniczny wiąże się również z prestiżem, o czym akurat fani iPhone'ów oraz pozostałych produktów firmy Apple wiedzą najlepiej. Pytanie tylko czy bycie na czasie z nowinkami technologicznymi musi być aż takie drogie? Absolutnie nie! Akcesoria takie jak kabel Lightning, niezbędne do korzystania z pełni możliwości marki smartfonów czy tabletów, mogą kosztować rozsądne pieniądze – wystarczy zerknąć na asortyment naszego sklepu!

Parametry techniczne są równie istotne, co jakość wykonania. Pancernik oferuje wyłącznie niezawodne akcesoria

Miłośnicy high-endowych rozwiązań lubią porównywać szczegółowe osiągi. Bardzo podobne zjawisko dotyczy zwiększających użyteczność podstawowego modelu dodatków. Rozszerzenia takie jak kabel Lightning powinny wykazywać się nie tylko maksymalną wydajnością, ale też wysoką wytrzymałością. W sklepie Pancernik dokładnie znamy potrzeby naszych Klientów. W przypadku kabli, przejściówek oraz adapterów chodzi przede wszystkim o szybkość transferu danych. Jednolity standard Apple sprawia, że poszczególne produkty – a przynajmniej te posiadające stosowane certyfikaty – prezentują pod tym względem bardzo zbliżony poziom. Dlatego też na pierwszy plan wysuwa się niezawodność sprzętu, a także jego odporność na działanie czynników zewnętrznych. W naszym asortymencie posiadamy specjalnie wzmocnione przewody, wykonane z najtrwalszych dostępnych materiałów. Jeśli chodzi o opisywaną tutaj kategorię, warto zwrócić szczególną uwagę na serię Fuse Chicken – więcej informacji na kartach konkretnych produktów.

Jeden kabel Lightning spokojnie wystarczy zarówno do ładowania, jak i szybkiego transferu danych

Wyposażony w odpowiednie wtyczki przewód znajduje mnóstwo pożytecznych na co dzień zastosowań. Jednak z naszych doświadczeń wynika, iż zagłębiających się w specyfikacje użytkowników najmocniej interesują dwie główne czynności, na jakie pozwala wyposażenie tej klasy. Podstawowym zadaniem wyposażonego w złącze Lightning z jednej, a także końcówkę USB z drugiej strony kabla, niewątpliwie będzie synchronizacja oraz przesyłanie plików. Z telefonu na komputer, z dysku twardego na pamięć wewnętrzną smartfona – możliwe konfiguracje można by wymieniać praktycznie w nieskończoność. Drugim jest oczywiście podłączenie końcówki ładowarki, pozwalające uzupełnić poziom energii w baterii przez powerbank albo gniazdko elektryczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do przeznaczenia kabla Lightning, konsultanci sklepu Pancernik służą kompleksowymi wyjaśnieniami.

Komentarze do wpisu (0)