Pancernik.eu

Wypadki chodzą po ludziach zupełnie tak, jak niecodzienne sytuacje. Wiedzą o tym zwłaszcza kierowcy samochodów, których pojazdom zdarza się odmówić posłuszeństwa. Szczególnie w zimie każdy właściciel auta może spodziewać się dnia, w którym pojazd nie zechce odpalić. W takim momencie wiele osób pluje sobie w brodę, że nie ma ze sobą akumulatora wraz z kablami – i musi wzywać pomoc drogową lub dzwonić po najbliższe osoby. Oczywiście, inni kierowcy zazwyczaj służą pomocą, jednak pomyśleć, ile czasu mogłoby się zaoszczędzić dzięki posiadaniu przy sobie odpowiedniego sprzętu... Pancernik przygotował ofertę dla tych, którzy na poważnie traktują powiedzenie „przezorny zawsze ubezpieczony”. W związku z tym oferujemy nowoczesny powerbank do samochodu (z funkcją rozruchu).

Urządzenia rozruchowe

 

Błyskawiczne ładowanie w zasięgu ręki. Przedmiot, którym naładujesz telefon... i samochód

Brzmi niemożliwie, prawda? Jest to jednak prawdą! Sklep Pancernik dumnie prezentuje powerbank do samochodu z funkcją rozruchu. Nie tylko naładuje on urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon, lecz również uruchomi pojazd w krytycznej sytuacji. Gdy Twoje auto odmówi posłuszeństwa, a w okolicy nie będzie widać żywego ducha, będąc posiadaczem przedmiotu takiego jak powerbank z funkcją rozruchu samochodu, nie będziesz musiał się niczym martwić! Poręczny gadżet posiada ogromną moc, która sprawnie przywróci Twój pojazd do życia – wystarczy jedynie odpowiednio podpiąć kable rozruchowe do akumulatora. Prąd szczytowy jest na tyle mocny, że uruchomi silnik benzynowy o pojemności 0.4L lub Diesel 2.5L (dane te dotyczą modelu Powerbank Super Energy Max marki Baseus, który znajdziesz w naszym sklepie). Mocarna obudowa wykonana jest z trwałych i odpornych na uszkodzenia oraz zużycie materiałów, przez co można z niego korzystać w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Mamy nawet powerbank do samochodu wyposażony w specjalną latarkę o świetle imitującym te samochodowe. Posiada ona cztery funkcje: normalne, stałe światło, funkcję SOS oraz ostre miganie ostrzegające o tym, że wystąpiła awaria. Czego chcieć więcej w tak atrakcyjnej cenie?

 

Bateria w Twoim telefonie będzie żyła wiecznie! Druga zaleta akcesoriów tego rodzaju

Starter do samochodu, bo też tak określany często jest powerbank do samochodu to zdecydowanie innowacja na miarę dzisiejszych czasów. Dzięki temu przedmiotowi poczujesz się bezpiecznie podczas każdej trasy, niezależnie od jej celu. Niespodziewanym awariom możesz pomachać na pożegnanie, mając przy sobie powerbank do samochodu. Kolejną jego zaletą, nie tak spektakularną, ale jednak stale pozytywem, jest opcja naładowania telefonu. Nie ma więc obaw przed tym, że w samym środku ciemnego lasu Twój samochód odmówi posłuszeństwa, natomiast telefon wyłączy się przez baterię na wyczerpaniu. Powerbank od Pancernika zawiera układ inteligentnego sterowania, przez co dostosowuje napięcie do określonego sprzętu, jaki chcemy naładować. W krótkiej chwili możemy na nowo cieszyć się naładowanym telefonem i móc puścić swoją ulubioną playlistę. A samochód? Podłączenie odpowiednich kabli do akumulatora powinno błyskawicznie załatwić sprawę. No to w drogę!

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium