Pancernik.eu

Portfel na karty

 

Produkty w asortymencie naszego sklepu internetowego Pancernik.eu w zdecydowanej większości przypadków kojarzone są z maksymalnym bezpieczeństwem smartfonów, tabletów, słuchawek bądź innych tego typu sprzętów z kategorii drobnej elektroniki użytkowej. Na tej stronie prezentujemy jednak innowacyjny portfel na karty kredytowe. Pozwoli on zadbać o bezpieczeństwo środków do płatności, narażonych przecież na liczne, nieuczciwe działania drobnych kieszonkowców. Świetnej klasy portfel na karty to również rozwiązanie zapobiegające zgubieniu tego niezwykle cennego i popularnego elementu codziennej wyprawki. Doskonale sprawdzi się on w tłocznych miejscach, gdzie bardzo łatwo o dosłownie chwilę kosztownej nieuwagi. Zainteresowany takim produktem? Udanych zakupów, widzimy się przy płatności.

 

 

Zamów portfel na karty kredytowe i miej zawsze pod ręką to, co najistotniejsze

Już dawno za nami czasy, kiedy płaciło się wyłącznie gotówką. Dziś coraz większą popularnością i skutecznością w zastosowaniu cieszą się płatności za pośrednictwem kart. Prosto, wygodnie oraz co istotne – bez konieczności noszenia ze sobą wypełnionego monetami lub banknotami portfela. Tego typu udogodnienia wiążą się jednak z pewnym ryzykiem. Kartę płatniczą będzie łatwiej zgubić. To z takiego powodu kluczowe będzie jej odpowiednie zabezpieczenie. Zwłaszcza, jeśli jest ona wręcz jedyną rzeczą, jaką zabierasz ze sobą podczas wychodzenia z domu. W prezentowanej tutaj ofercie znajdziesz pierwszorzędnej jakości portfel na karty kredytowe, charakteryzujący się maksymalną funkcjonalnością w trakcie użytku. Zmieścisz bowiem do niego nie tylko środki płatności, ale także najważniejsze dokumenty czy nawet banknoty. Taki portfel na karty z pewnością można nazwać minimalistyczną wersją klasycznego portfela, jaki często nie mieści się w kieszeniach spodni czy skromnej torebce. Brzmi, jak rozwiązanie Twoich problemów? Cieszymy się, ponieważ posiadamy największy wybór produktów dbających o bezpieczeństwo istotnych dla Ciebie rzeczy!

 

Oferujemy również portfel na karty kredytowe zabezpieczający RFID

Elegancki oraz też wygodny skórzany portfel karty kredytowe to zdecydowanie niejedyna opcja na zabezpieczenie płatności, jaka jest dostępna w sklepie online Pancernik.eu. Jesteśmy liderem branży i urozmaiciliśmy swój asortyment także o portfel na karty kredytowy chroniący technologię RFID. Co do zasady, mocno ułatwiła ona sposób dokonywania płatności zbliżeniowych, jednakże każdy kij ma dwa końce. I w tym przypadku niezabezpieczony RFID stanowi gratkę dla kieszonkowców, którzy idą z duchem czasu. Będą więc w stanie zdjąć środki z Twojego konta nawet bez interakcji twarzą w twarz. Odpowiedniej klasy portfel na dokumenty i karty kredytowe będzie w stanie dość szybko zablokować próbę kradzieży, dzięki czemu pieniądze na posiadanym przez Ciebie koncie mogą spać spokojnie. Bez Twojej wiedzy nie zostaną one wprawione w ruch! W ofercie e-sklepu Pancernik.eu znajdziesz portfel na karty blokujący RFID od renomowanego producenta. A co to oznacza w praktyce? Stuprocentowa pewność bezpieczeństwa, funkcjonalność i minimalistyczne wzornictwo. Czyli wszystko, czego można oczekiwać od tego typu produktów.

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Czy każdy portfel na karty kredytowe posiada zabezpieczenie RFID?

Nie. Tego typu udogodnienia posiadają wyłącznie dedykowane rozwiązania. Klasyczny portfel na karty kredytowe nie będzie mieć wbudowanego zabezpieczenia przed pobraniem nieautoryzowanej płatności zbliżeniowej. Jeśli jednak zależy Ci tylko na wygodnym przechowywaniu kart, oferowane tu rozwiązanie skórzane jest w zupełności wystarczające. Oczywiście przy zachowaniu minimalnej wymaganej ostrożności.

 

#2 Co może pomieścić standardowy, skórzany portfel na dokumenty i karty kredytowe?

Zdecydowanie więcej niż tylko Twój środek płatności. Bez większych problemów zmieścisz tam również inne komponenty o podobnych rozmiarach. A należą do nich chociażby dowody ID, prawo jazdy czy różnego rodzaju karty lojalnościowe i usługowe. Przy zakupie portfela polecamy zwrócić szczególną uwagę na jego rozmiar.

 

#3 Ile kosztuje dobrej klasy portfel na karty kredytowe?

Wszystko będzie uzależnione od rozmiaru i rodzaju komponentu. W naszej ofercie znajdziesz kilka ciekawych propozycji cenowych na wysokiej klasy portfele. Od kilkudziesięciu złotych w wersjach podstawowych do kilkuset w wersjach mocno zaawansowanych.

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium