Pancernik.eu
Filtry
Kompatybilność z MagSafe
Cena
  • od
    do
Promocja

Główną i pierwotną funkcją, w którą zaopatrywały nas stacje dokujące była tak zwana replikacja portów, a więc , mówiąc prościej, ułatwienie komunikacji między posiadanymi przez nas urządzeniami elektronicznymi. Z czasem najwcześniejsze modele zaczęły gwarantować ładowanie sprzętu przy jego podłączeniu, a ostatecznie doszło do sytuacji, w której jesteśmy w stanie wygodnie i w prosty sposób puścić muzykę ze smartfona na zewnętrznych głośnikach. Wszystko to, a także o wiele więcej, oferuje nam stacja dokująca na USB, którą bez trudu połączymy do laptopa, do tabletu oraz do telefonu dowolnej marki.

 

Stacja dokująca

Dlaczego stacja dokująca do laptopa jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Laptop, niezależnie od producenta, nie zawsze wyposażony jest w odpowiednie porty wejścia i wyjścia, by podłączyć do niego peryferyjne urządzenia, jak na przykład tablet, mikser audio lub kamera. Problem dotyczy głównie budżetowych wersji znanych nam urządzeń i może zostać rozwiązany przy użyciu jednego narzędzia. Stacja dokująca to funkcjonalna przejściówka między poszczególnymi gniazdami i typami sprzętu, dzięki której tablet zacznie wreszcie komunikować się z laptopem, a smartfon zyska całą gamę dodatkowych możliwości, a wśród nich chociażby słuchanie muzyki na zewnętrznym sprzęcie audio.

Zalet stacji dokujących jest tak wiele, że cena urządzeń przestaje mieć duże znaczenie. Po podłączeniu do tabletów, smartfonów czy też laptopów od ręki zyskujemy sieć współpracujących ze sobą punktów, co staje się szczególnie przydatne, kiedy pracujemy przy pomocy naszej elektroniki. Oparta najczęściej na standardzie USB stacja dokująca otworzy przed nami ocean możliwości oraz sprawi, że z naszego pola widzenia znikną naręcza poplątanych kabli i godziny poświęcone wymyślaniu konfiguracji sprzętu. To remedium, za które Twój tablet, laptop i telefon będą Ci wdzięczne przez wiele lat.

  • promocja
Hub adapter Baseus Gleam,  6 w 1 USB-C, niebieski Hub adapter Baseus Gleam, 6 w 1 USB-C, niebieski
Producent: Baseus
Cena: 169,00 zł 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hub adapter Fixed Card 7w1, srebrny Hub adapter Fixed Card 7w1, srebrny
Producent: Fixed
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hub adapter Fixed Mac 7w1, srebrny Hub adapter Fixed Mac 7w1, srebrny
Producent: Fixed
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
darmowy paczkomat od 40 zł
Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium