Pancernik.eu
Kategorie blog
Chmura tagów

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: [email protected]

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
TOP 5 ETUI powyżej 100 zł dla Samsung S21 ULTRA _ SAMSUNG | UAG | Otterbox | Nevox 1
TOP 5 ETUI powyżej 100 zł dla Samsung S21 ULTRA _ SAMSUNG | UAG | Otterbox | Nevox

 

 

Kiedyś usłyszałem takie zdanie, że jak stać cię na konia, to powinno cię stać na siodło dla niego … S21 ultra jest trochę jak taki czempion wśród wyścigowych koni, o którego trzeba zadbać, czesać mu regularnie grzywę, podkuwać kopyta, bo w końcu nie wypada na nim oszczędzać.

  

 

SAMSUNG LEATHER COVER

 

SKÓRZANE ETUI DO SAMSUNGA S21 ULTRA

 

Nasza pierwsza propozycja to produkt od Samsunga, a konkretnie skórzane etui, które w tym wypadku występuje z taką ciekawą aplikacją zdobiącą wyspę aparatów - rzecz absolutnie godna wysadzanych diamentami tiar, czy bogato zdobionych kolii z kolekcji monarchini.

 

W środku znajdziemy przyjazną dla Waszego telefonu wyściółkę z mikrofibry, zaś całość jest stosunkowo sztywna, ale nie na tyle by utrudniać wam założenie etui na telefon.

 

Po założeniu telefon dobrze leży w dłoni, chociaż z pewnością tego chwytu nie można zaliczyć do czołówki. Brązowa skóra przełamana tą biżuteryjną aplikacją w kolorze różowego złota na wyspie aparatów to duet wyśmienity. A kiedy zbliżymy do siebie telefon odziany w etui, to dobiegnie do nas zapach prawdziwej naturalnej skóry, więc warto wziąć porządnego niucha i nacieszyć zmysł powonienia. 

 

 

Soczewki aparatów są dodatkowo zabezpieczone, bowiem znajdują się w odpowiednim wgłębieniu. Kolejna rzecz w kwestii estetyki, to te pięknie korespondujące z całością aluminiowe osłony przycisków - w tej konfiguracji wykonane w miedzianym kolorze. 

 samsung s21 ultra leather casesamsung s21 ultra leather case

samsung s21 ultra leather case 

 

Skok przycisków jest dobrze wyczuwalny pod palcem.

 

samsung s21 ultra leather case

 

Na dole oczywiście znajdziemy wycięcie na porty i przy okazji możemy dostrzec pierwsze ślady pracującej skóry, która wraz z upływem czasu będzie zmieniać swoje oblicze na szlachetniejsze. 

 

samsung s21 ultra leather case

 

Etui z frontu nie daje nam pełnego zabezpieczenia dla ekranu - posiada ono wystające ranty na górze i na dole urządzenia, dzięki czemu możemy je bez obaw odkładać na ekranem do dołu, natomiast wyoblone krawędzie ekranu minimalnie wystają poza boczne krawędzie pokrowca.

 

samsung s21 ultra leather case

 

Całość bez problemu pracuje z ładowarką indukcyjną.

 

samsung s21 ultra leather case

 

Podsumowując, etui jest niezwykle szykowne i jest świetnym dopełnieniem zarówno telefonu, czy choćby towarzyszącej mu skórzanej aktówki. Niedosyt może stanowić brak pełnej ochrony dla waszego ekranu, dlatego dobrze wyposażyć się w dodatkowe szkło ochronne.

 

 samsung smart clear view cover

 

SMART CLEAR VIEW COVER

 

ETUI Z KLAPKĄ DO SAMSUNGA S21 ULTRA

 

Oczywiście w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć serii SMART CLEAR VIEW COVER - w tym wypadku w czarnym kolorze.

 

Producent zapewnia nas, że dzięki specjalnej matowej powłoce na pleckach i bokach nie będą na jej powierzchni pozostawać odciski palców. W dodatku w przypadku drobnych rys regeneruje swoją powierzchnię zupełnie jakby był młodszym kuzynem terminatora. Całość dopełnia osłona wyspy aparatów, która swoim wzornictwem przypomina nieco karbon

 

W środku znajdziemy przyjemne wnętrze oraz dobrze spasowaną ramkę, zaś całość sprawia wrażenie solidności i nie ugina się zbyt łatwo pod palcami.

 

Smartfon w połączeniu z tym etui nabiera nienachalnej elegancji, zwłaszcza kiedy jest ukryty w tej portfelowej konstrukcji. Palce na tym tworzywie nie ślizgają się, więc chwyt jest pewny.

 

samsung smart clear view cover

 

Soczewki naszego aparatu są bezpieczne i prezentują się wyśmienicie.

 

samsung smart clear view cover

 

Również boczne interfejsy są w pełni zintegrowane z obudową i odznaczają się responsywnym skokiem. 

 

samsung smart clear view cover

 

Etui okala całość urządzenia, więc mamy tutaj starannie wycięte otwory na porty.

 

samsung smart clear view cover

 

Krawędzie ekranu przebiegają mniej więcej na równi z etui, a zatem nie uświadczymy tutaj przesadnej ochrony, oczywiście poza obecnością samej klapki. Warto także dodać, że to etui odbiera nieco smukłości z sylwetki tego telefonu.  Ale jest conajmniej jedna rzecz, która szybko nam to zrekompensuje, a mianowicie aktywna klapka - działa ona niezawodnie i cieszy za każdym razem. Dzięki niej możemy m.in podejrzeć podstawowe parametry albo odebrać połączenie bez konieczności podnoszenia klapki, dlatego, że mamy tutaj także wycięty otwór na głośnik.

 

samsung smart clear view cover

 

Naturalnie, etui współpracuje z ładowarką indukcyjną.

 

samsung smart clear view cover

 

Gdybym miał na coś ponarzekać, to szkoda, że klapka nie działa dodatkowo na magnes, przez co może sprawiać wrażenie niestabilnej, ale jeśli przymkniecie oko na tę niedogodność, to to etui jest z pewnością warte Waszej uwagi.

 

UAG Monarch Samsung S21 Ultra

 

UAG Monarch

 

WYTRZYMAŁE ETUI DO SAMSUNG S21 ULTRA

 

Jeśli ponad wszystko cenicie sobie przede wszystkim właściwości ochronne waszego telefonu, a dopiero potem stawiacie na wygląd, to model Monarch powinien Was zainteresować.

 

Łączy on w sobie wszystkie najlepsze cechy pod względem odporności i wytrzymałości, a jego konstrukcja składa się aż z 5 warstw - płytki z poliwęglanu, warstwy skórzanej, ramki z termopoliuretanu, tylnego obramowania i dodatkowych metalowych elementów. By się o tym przekonać wystarczy wziąć go w dłonie i spróbować go lekko powyginać.

 

Efekt finalny robi wrażenie - telefon z miejsca staje się iście pancerny i to z pewnością niejednemu użytkownikowi doda animuszu by mieć większe zaufanie do swojego chwytu i nie martwic się o ewentualny upadek smartfona.

 

UAG Monarch Samsung S21 Ultra

 

Wyspa aparatów znajduje się w dużym wgłębieniu, ale opcjonalnie można pomyśleć nad dodatkowym szklem ochronnym na sama wyspę, który będzie kompatybilny z tym etui.

 

UAG Monarch Samsung S21 Ultra

 

Spójrzcie tylko na te mięsista obudowę i te wysunięte narożniki, które przejmują większość siły w trakcie upadku. A te plastry miodu na bokach … Jest charakternie!

 

 

UAG Monarch Samsung S21 Ultra

UAG Monarch Samsung S21 Ultra 

Przyciski są responsywne i generują słyszalne klikanie.

 

Ekran jest nieco bardziej osłonięty na górze i dole tego etui, ale ze względu na to, że nie jest on idealnie płaski, tylko wyoblony na krawędziach będzie minimalnie wystawać po bokach, zatem dodatkowe szkło ochronne z pewnością mu nie zaszkodzi.

 

UAG Monarch Samsung S21 Ultra

 

Ponownie, ładowarka indukcyjna dogaduje się z tym twardzielem.

 

UAG Monarch Samsung S21 Ultra

 

Jeśli chcecie zapewnić sobie wysoki komfort psychiczny związany z ochroną Waszego telefonu, to wyrafinowane konstrukcje takie jak Monarch z pewnością ocalą Wasz telefon przed przykrymi skutkami upadku.

 

 otterbox defender s21 ultra

 

OTTERBOX DEFENDER

 

PANCERNE ETUI DO S21 ULTRA 

 

Wykonywanie niektórych zawodów wiąże się z tym, ze nasz telefon jest potencjalnie bardziej narażony na upadki, czy otarcia ze względu na trudne warunki pracy i z myślą o tym powstają specjalne rozwiązania, które proponuje producent z sympatyczna wydrą w swoim logo.

 

Model Defender składa się łącznie aż z czterech elementów: przedniej ramki, kauczukowej otuliny, tylnego panela z poliwęglanu oraz dodatkowo montowanego na froncie urządzenia szkieletu z obrotowym klipsem, dzięki czemu możemy nosić telefon na pasku i mieć do niego łatwiejszy dostęp.

 

otterbox defender s21 ultra

 

Wystarczy w odpowiedniej kolejności połączyć ze sobą wszystkie elementy by finalnie móc cieszyć się zwartą konstrukcją tłumiącą wibracje i zapewniającą szczelność przed przedostaniem się kurzu, czy pyłu.

 

otterbox defender s21 ultra

 

Wyspa aparatów jest co prawda w całości odsłonięta, ale na szczęście znajduje się w sporym wgłębieniu. Dolny port jest dodatkowo zabezpieczony gumową zaślepką.

 

otterbox defender s21 ultra

otterbox defender s21 ultra

 

Niestety, nie uciekniemy przed faktem, że urządzenie będzie nieco grubsze, ale być może dla niektórych będzie to zaleta, choćby w przypadku dużych dłoni.

 

Przyciski działają bez zastrzeżeń.

 

otterbox defender s21 ultra

 

Wystające krawędzie spełniają funkcję ochronną dla ekranu i kamery przed zarysowaniami na płaskich powierzchniach. Prezentowane etui to odmiana, której przednia ramka nie posiada zintegrowanej ochrony ekranu.

 

otterbox defender s21 ultra

 

Nawet Defender, mimo gabarytów, bez trudu pozwala na wykrycie przez ładowarkę indukcyjną.

 

otterbox defender s21 ultra

 

Jeśli przykładowo pracujecie na placu budowy, albo dajmy na to, na platformie wiertniczej i na Wasz telefon czyhają rożne potencjalne zagrożenia, to takie etui jak defender powinno być obiektem Waszego zainteresowania.

 

nevox real carbon s21 ultra

 

NEVOX REAL CARBON 

 

KARBONOWE ETUI DO S21 ULTRA

 

Na koniec coś co mocno winduje budżet.

Kiedy słyszymy, że etui do telefonu kosztuje ponad trzysta złotych, to można wysnuć wniosek, że to być może lekka ekstrawagancja, ale w kontekście S21 Ultra, to zaledwie 5% jego ceny, więc może wcale nie jest to już tak duży dodatkowy wydatek, a napewno warta rozważenia opcja jeśli idzie o najlepszą i bezkompromisową ochronę dla naszego smartfona. A z pewnością takiej tutaj uświadczymy, dlatego, że etui od Nevox jest niezwykle cienkie i twarde zarazem, a wszystko za sprawa m.in. kompozytów węglowych, których trójwymiarowa struktura nadaje niesamowitego charakteru! 

Fragment, który umożliwia nam założenie tej sztywnej skorupy, to te charakterystyczne przecięcia po obu stronach pozwalające na lekkie wygięcie ramki, tak by umieścić w środku telefon, ale miejsce pewność, że zdejmowanie tego etui, to już nie lada wyczyn i czasami trzeba wołać kogoś do pomocy …

 

nevox real carbon s21 ultra

 

Jeśli podoba Wam się tuning optyczny w wykonaniu niemieckiej firmy Mansory, która potrafi wydobyć olbrzymie pokłady charyzmy z każdego auta, to z pewnością docenicie taka stylistykę. Spójrzcie tylko jak całość jest idealnie spasowana, a wszystko dzięki precyzyjnym wycięciom laserową metodą CNC.

 

nevox real carbon s21 ultra

nevox real carbon s21 ultra

 

Mamy oczywiście pełny dostęp do portów. Ze względu na sztywność konstrukcji oryginalne interfejsy są pozbawione dodatkowych osłon i wymagają użycia minimalnie większej siły przez to, że znajdują się we wgłębieniu.

 

nevox real carbon s21 ultra

nevox real carbon s21 ultra

 

Etui jest w pełni zintegrowane z telefonem, zupełnie jakby było do niego przytwierdzone, natomiast w tym wypadku ekran nie jest w żaden sposób dodatkowo chroniony, zatem obowiązkowo musicie wyposażyć się w szkło ochronne.

 

nevox real carbon s21 ultra

 

Także tutaj możemy liczyć na pełną kompatybilność z ładowarkami indukcyjnymi.

 

nevox real carbon s21 ultra

 

Gdyby zależało Wam na ponadprzeciętnej ochronie smartfona i jednocześnie na czymś co nie zakłóci sylwetki Waszego telefonu, a przy tym wydobędzie z niego więcej charakteru, niż przewidział producent, to Nevox powinien Wam się spodobać.

Komentarze do wpisu (1)

16 października 2021

Ciekawe jakie etui dla Z Flip 3 polecacie :D Wyzsza szkoła jazdy ;D

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium