Pancernik.eu
Filtry
Promocja
Producent
Cena
  • od
    do

Solidny, bezprzewodowy odkurzacz samochodowy to dobre rozwiązanie, które pozwoli dbać o czystość wnętrza Twojego pojazdu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego odkurzenia samochodu po weekendowej wyprawie, czy bardziej gruntownego sprzątania, mamy coś dla Ciebie. Nasze odkurzacze do auta zapewniają profesjonalną jakość czyszczenia, pozostawiając wnętrze nieskazitelnie czyste i to wszystko zupełnie bezprzewodowo. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Odkurzacze samochodowe

Odkurzacz samochodowy pomocnik w awaryjnych sytuacjach.

Odkurzacze samochodowe w naszej ofercie są rynkowym standardem bezprzewodowości, aby zapewnić maksymalną wydajność odkurzania w samochodach. Przenośne odkurzacze generują moc ssania nawet do 12000 Pa (paskali). Im większa siła ssania, tym większa moc zasysania zabrudzeń). Bezprzewodowy odkurzacz samochodowy to całkiem zmyślne urządzenie, które skróci czas poświęcony na odkurzanie różnych zakamarków auta. Wystarczy naładowany akumulator odkurzacza, bez plątających się kabli, przedłużaczy i rury odkurzacza a z sukcesem będziesz w stanie odkurzyć swój cały samochód. Niektóre z modeli są w stanie działać do 30 minut na jednym ładowaniu. Niektóre odkurzacze do auta z naszej oferty wyposażone są w dodatkowe dysze o różnej szerokości, a także odpowiednie szczotki, które poruszą zabrudzoną powierzchnię.

Odkurzacz ręczny to przede wszystkim mobilność.

Co cechuje odkurzacz samochodowy? Mobilność to najważniejsza cecha, nie potrzebujesz żadnych przewodów i bezpośredniego źródła zasilania, z którym połączone musi być urządzenie. Razem z mobilnością idzie poręczność takiego odkurzacza samochodowego. Z łatwością zmieści się w schowku, a już na pewno w jednej z kieszeni bagażnika. Czas pracy takiego maleństwa może wynosić nawet 30 minut! Odpowiednie wysokosprawne filtry powietrza (czyli znane nam wszystkim filtry HEPA) zastosowane w urządzeniach doskonale wychwytują zanieczyszczenia oraz bardzo szkodliwe pyły zawieszone PM2.5, PM10 i PM1, czyli niebezpieczne składniki smogu. Warto pamiętać o zalecanym regularnym czyszczeniu filtra. Kolejnym atutem jest pojemny, jak na rozmiar urządzenia, pojemnik na zanieczyszczenia, który nie wymaga czyszczenia przy każdym użyciu. Dobry odkurzacz samochodowy nie musi być głośny, oferowane przez nas urządzenia pracują do poziomu głośności zaledwie 65 dB. Takie natężenie dźwięku to zaledwie poziom, który generuje chrapanie lub ruch uliczny.

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium