Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Jedna wtyczka, kilka diametralnie różnych standardów. Wyjaśniamy, jak wybrać kabel typu C optymalnie do potrzeb 0
Jedna wtyczka, kilka diametralnie różnych standardów. Wyjaśniamy, jak wybrać kabel typu C optymalnie do potrzeb

Stosowane w komputerach wszelkiego typu oraz urządzeniach mobilnych złącza pozwalają na bezproblemową komunikację pomiędzy bardzo różnymi sprzętami. Kolejne generacje najpopularniejszego interfejsu USB miały za zadanie ujednolicić stosowane przez producentów rozwiązania. Jednak w praktyce mamy do czynienia z niemałym zamieszeniem. Kabel typu C stanowi idealny przykład zdezorientowania użytkowników. Eksperci sklepu internetowego Pancernik rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości na ten temat. Możesz również liczyć na nasze przydatne porady – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Liczysz na najszybszy transfer danych? Sprawdź, czy dany produkt jest zgodny z najnowszą generacją USB

Na papierze idea prezentuje się doskonale. USB-C teoretycznie ma oferować najszerszy zakres funkcjonalności, dzięki czemu do przesyłania obrazu, dźwięku, sygnału internetowego czy nawet energii elektrycznej. To jednak melodia przyszłości, na którą wszyscy w firmie Pancernik czekamy z narastającą niecierpliwością. W maksymalnym uproszczeniu: określenie USB-C odnosi się do kształtu wtyczki, a nie przepustowości. Co to oznacza w praktyce? Kabel typu C równie dobrze może prezentować standard USB 3.0 (znany również jako USB 3.1 pierwszej generacji) bądź wyższy, jak też odchodzące do lamusa USB 2.0.

Oczywiście w naszym sklepie bardzo skrupulatnie zaznaczamy, z którymi dokładnie standardami są zgodne poszczególne przewody. W końcu różnice w przepustowości są ogromne – odpowiednio 480 Mb/s oraz 5 Gb/s. A przecież w niektórych urządzeniach montuje się już uniwersalne magistrale szeregowe o wydajności 20 Gb/s. Parafrazując popularną formułkę: przed zakupem dokładnie zapoznaj się ze specyfikacją produktu lub skontaktuj się z przedstawicielem naszego sklepu.

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednio szybki i trwały kabel typu C. Pancernik zapewnia Klientom szeroki wybór

Rzecz jasna akcesoria oferujące lepsze osiągi charakteryzują się stosownie wyższymi cenami. To do Ciebie należy ostateczne wyważenie pomiędzy wydajnością a końcowym wydatkiem. Oczywiście konsultanci sklepu Pancernik zawsze chętnie podpowiedzą, który produkt spełni Twoje oczekiwania. Opisz nam, do czego masz zamiar wykorzystywać kabel typu C, a my przedstawimy Ci kilka interesujących, adekwatnych do wymagań propozycji. Posiadamy systematycznie rozbudowywany asortyment, dzięki któremu z pewnością każdy znajdzie dokładnie taki przewód, jakiego akurat potrzebuje. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony: regularnie wdrażamy atrakcyjne akcje promocyjne, podczas których można kupić wysokiej jakości sprzęt po jeszcze bardziej korzystnych niż na co dzień cenach. Takie okazje nie trwają wiecznie!

Komentarze do wpisu (0)

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium