Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Wybieraj akcesoria najwyższej jakości, a twój sprzęt będzie bezpieczny 0
Wybieraj akcesoria najwyższej jakości, a twój sprzęt będzie bezpieczny

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego, niż wyprodukowanie kabla czy ładowarki do telefonu, toteż bardzo tanie wyroby, jakimi możemy zastąpić zgubioną czy zepsutą, często nie budzą w nas najmniejszych podejrzeń. W praktyce jednak nierzadko okazuje się, że sposób ich działania nie tylko odbiega od tego, czego można oczekiwać po konstrukcjach dostarczanych wraz z urządzeniem przez producenta, czy po prosu lepszych, ale i grozi bardzo poważnymi konsekwencjami.

Prąd musi być pod ścisłą kontrolą

Aby ładowanie dowolnego urządzenia przebiegło tak szybko, jak przewidział to jego producent i nie towarzyszyły temu żadne kłopoty, parametry dostarczanej mu energii muszą być pod ścisłą kontrolą. Z prądem nie ma żartów – tylko dobrze przemyślana konstrukcja sprzętu i jego dokładne wykonanie pozwalają oczekiwać, że będzie on prawidłowo spełniał swoje zadanie. Należy więc ostrożnie podchodzić do każdej z dostępnych na rynku propozycji, której cena pozwala się spodziewać, że oszczędzono na wszystkim co się da. Czy warto ryzykować telefonem za co najmniej kilkaset złotych dla oszczędzonych kilkudziesięciu?

Konsekwencje lekceważenia tego zagadnienia mogą być bardzo różne – od utraty gwarancji na urządzenie, przez jego nadmierne nagrzanie i zniszczenie, po wywołanie pożaru na skutek przepalenia izolacji. Tym bardziej, że wielu z nas wciąż ma jeszcze nawyk, by zostawiać ładujący się telefon na noc.

Problemy może sprawiać także rzecz tak, wydawało by się, banalna, jak kabel USB typu micro, który jest jednym z podstawowych rozwiązań stosowanych w urządzeniach mobilnych, zwłaszcza, że swego czasu stosowne regulacje przyjął Parlament Europejski. Wyrób niedostatecznej jakości, nawet jeśli sprawdził się przy transmisji danych, może w ogóle nie pozwolić nam na naładowanie akumulatora, jeśli niska jakość połączeń i wtyczek stawia prądowi zbyt duży opór.

U nas wyposażysz się w wyroby najwyższej jakości

Aby móc oczekiwać, że ze strony jakichkolwiek akcesoriów naszemu telefonowi czy innemu urządzeniu nic nie grozi, nie trzeba koniecznie pozostawać wyłącznie przy tych, które dostarcza jego producent, zwłaszcza, że niekiedy wiąże się to z nadmiernymi kosztami, których ponoszenie po upływie gwarancji nie ma uzasadnienia. Obecnie oferta rynkowa jest bardzo szeroka i w dobrej cenie można nabyć wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością i istotnymi zaletami użytkowymi, czego obszerny asortyment sklepu Pancernik jest znakomitym dowodem. U nas wybrać można dokładnie taki kabel Micro USB, jakie najlepiej będzie odpowiadał potrzebom wynikającym z konkretnego zastosowania, jednocześnie charakteryzując się doskonałymi walorami technicznymi. Również szeroka oferta wysokiej klasy ładowarek pozwala wyposażyć się w niezawodne urządzenia oferujące pełną ochronę przez zwarciem czy przepięciem. Ryzykowanie użytkowania niepewnych akcesoriów po prostu się nie opłaca. Z nami łatwo tego uniknąć.

Komentarze do wpisu (0)

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium