Odpowiednie etui do Xperia 10

Xperia X10 to jeden z najnowszych smartfonów ze średniej półki od Sony. Charakteryzuje się unikalnym ekranem o proporcjach 21:9 i bardzo solidnym wykonaniem. Producent zastosował metalowe wykończenia obudowy oraz szkło z powłoką ochronną Cornig Gorilla Glass 5. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że telefon jest bardzo dobrze przystosowany do codziennego użytkowania. Jednak każdy, kto miał już do czynienia z najnowszą elektroniką, wie, że podstawowe zabezpieczenia, mimo zapewnień mają niepokojącą tendencję do ulegania uszkodzeniom mechanicznym w najmniej spodziewanym momencie. Jeden upadek lub uderzenie i problem gotowy- nawet jeśli smartfon będzie działał, to jego walory estetyczne i wartość na rynku wtórnym ucierpią.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzić pancernik.eu i nabyć jedno z wysokiej jakości etui! Nasz starannie wyselekcjonowany asortyment obejmuje dopracowane pokrowce, które łączą w sobie całą niezbędną funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd. Bardzo dobrym przykładem jest oferta szwedzkie firmy Krusell. Znajdziemy w niej dwa najpopularniejsze rodzaje akcesoriów tego typu - etui portfelowe i etui typu plecki.

Etui portfelowe zapewnia kompletną ochronę obudowy oraz ekranu, zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także kurzem i wilgocią, które mogą mieć zgubny wpływ na poprawne funkcjonowanie podzespołów. Ergonomiczny kształt sprawia, że Xperia X10 jeszcze lepiej leży w dłoni, a całość nie jest znacząco pogrubiona. Powycinane otwory na aparat, złącza i głośnik dają dostęp do podstawowych funkcji bez potrzeby rozkładania pokrowca. To praktyczne akcesorium będzie także niesłychanie praktyczne - posiada dodatkowe kieszonki, idealne na karty kredytowe i funkcję stand, pozwalającą na ustawienie telefonu w pozycji poziomej.

Etui typu plecki ściśle przylega do tyłu i boków smartfona, znacząco podnosząc odporność na uderzenia i upadek Xperii X10. Również posiada stosowne wycięcia. Decydując się na ten produkt, warto uzupełnić zestaw o szkło hartowane lub folie ochroną, które oczywiście również znajdziecie na Pancernik!

Etui / Pokrowiec / Futerał

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu