Jak dobrze wybrać powerbank dla urządzeń z USB C?

USB typ C to standard w dzisiejszej elektronice, dlatego coraz większe rzesze klientów są zainteresowane akcesoriami kompatybilnymi z tego rodzaju portami. Powerbank USB C także staje się coraz popularniejszym wyjściem, ponieważ znaczna większość osób podróżujących ze sprzętem elektronicznym nie może sobie pozwolić na nieoczekiwany brak prądu. Za zakupem ”dodatkowej baterii” przemawia wiele argumentów, najważniejszy z nich wiąże się jednakowoż z naszymi nawykami i przyzwyczajeniami.

Podczas gdy jedna osoba w ogóle nie korzysta z aparatu oraz nie ogląda filmów na smartfonie, kto inny nie będzie sobie wyobrażał minuty bez telefonu w dłoniach. Oczywiście, drugi typ klienta najczęściej będzie potrzebował zastrzyku dodatkowej mocy, by pozostać na bieżąco z social mediami i wiadomościami ze świata. Asortyment pancernik.eu to szeroka oferta także dla urządzeń, w których królują gniazda USB typ C. Jakościowe i korzystne cenowo ładowarki przenośne znajdziesz dostępne od ręki w naszej ofercie akcesoriów dostosowanych do USB C.

Powerbank z USB-C

Prawdziwym kołem ratunkowym dla ludzi intensywnie korzystających z elektroniki okazuje się power bank. Przenośna ładowarka pozostanie naszym najlepszym przyjacielem w chwilach, kiedy nasz telefon straci energię a okoliczności nie będą sprzyjały szukaniu gniazdka sieciowego. Wbrew pozorom takie przypadki zdarzają się często i zagrażają zerwaniem kontaktu z bliskimi w najbardziej newralgicznych momentach życia. By nie dać się zbyt szybko czerpiącym się baterią w naszym sprzęcie potrzebować będziemy poręcznego akumulatora, który sprawnie i szybko uzupełni wskaźnik procentów przy ikonce baterii.

Power Bank Xtorm Brick AC 23,200mAh QC3.0, czarny Power Bank Xtorm Brick AC 23,200mAh QC3.0, czarny
Producent: Xtorm
Cena: 729,00 zł 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja