Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Oryginalne etui dla Samsunga S10 Plus 0
Oryginalne etui dla Samsunga S10 Plus

Oryginalne etui dla Samsunga S10 Plus


Nowy flagowiec od Samsunga w modelu S10 Plus odznacza się atrakcyjną formą o bardzo komfortowym profilu i nowoczesnym a zarazem eleganckim wyglądem. Telefon dostępny jest z tylnym panelem ceramicznym bądź szklanym. Sprzęt posiada starannie dobraną obudowę, która występuje w bardzo efektownym wykończeniu w żywych, perłowych kolorach bieli, czerni, błękitu i zieleni. W standardzie ceramicznym występują dwa odcienie – biały i czarny. Aby zapewnić estetyczny wygląd przez jak najdłuższy czas producent zaproponował dodatkowe zabezpieczenie w postaci efektownych case’ów.

Jakie etui proponuje Samsung do modelu S10 Plus? 

 
Clear View Cover – proste, uniwersalne, funkcjonalne, a zarazem niezawodne etui w tym modelu świetnie chroni przed rysami i zabrudzeniami obudowę telefonu. Dostępne jest w kolorze białym, czarnym oraz zielonym i z pewnością spełni oczekiwania użytkowników o minimalistycznych gustach.
 
LED View Cover – bardzo praktyczny model pokrowca, chroniący zarówno „plecki” , jak i wyświetlacz urządzenia. Pomimo pokrycia całej powierzchni ekranu, ten case gwarantuje wysoki poziom funkcjonalności. Jest to zasługą wbudowanego modułu, dzięki któremu na klapce wyświetlają się ikony LED. Informują o najważniejszych czynnościach wykonywanych przez urządzenie bez konieczności odsłaniania klapki. Mogą informować o połączeniu przychodzącym, otrzymanej wiadomości tekstowej, czy stanie naładowania baterii. 
 
LED Cover  - to starannie przemyślane rozwiązanie producenta. Posiada wbudowany wyświetlacz LED, na którym pojawiają się różnego rodzaju ikony, które jednocześnie zwiększają funkcjonalność urządzenia – np. przy fotografowaniu z użyciem samowyzwalacza, na etui pojawiają się kolejne sekundy do wykonania zdjęcia. Pokrowiec pozwala niemal tworzyć świetlny pokaz i zapewnia nastrojowe podświetlenie, a konfigurowalne ikony podnoszą nie tylko funkcjonalność, ale też prestiż urządzenia. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym oraz białym.
 
Leather Cover – ten model pokrowca odznacza się wyjątkowo eleganckim wyglądem, co jest zasługą wykorzystania do jego produkcji wysokiej jakości skóry cielęcej. O ekskluzywnym charakterze produktu świadczy także wykończenie wewnętrznej powierzchni mikrofibrą. Tak delikatny materiał skutecznie chroni obudowę telefonu przed porysowaniem przy zakładaniu i zdejmowaniu etui. Niewątpliwym atutem jest także perfekcyjne dopasowanie z obudową. Pokrowiec dostępny jest w kolorze czarnym, białym, szarym oraz odważniejszych wariantach: zielonym, granatowym, czerwonym, żółtym.
 
Protective Standing Cover – całkowita nowość od Samsunga! Takiego etui producent jeszcze nie oferował użytkownikom swoim smartfonów. Case odznacza się wyjątkowo solidną konstrukcją, dzięki zastosowaniu solidnego i trwałego tworzywa (TPU) do produkcji. Pokrowiec gwarantuje bardzo dużą odporność na upadki, co zapewnia zgodność z amerykańskimi standardami wojskowymi MIL-STD-810G-516.7. Dodatkowym wyróżnikiem jest wprowadzenie „nóżki” , dzięki której smartfon można ustawić w pionie i poziomie.  Pokrowiec występuje w kolorze czarnym i srebrnym.

    Silicone Cover – bardzo prosty, a zarazem niezwykle praktyczny model etui od Samsunga. Główną jego zaletą jest niebywała elastyczność, która gwarantuje łatwe i bezpieczne zdejmowanie oraz zakładanie case’a. Dzięki zastosowaniu miękkiego silikonu do wyrobu tego case’a, jest on przyjemny w dotyku, gwarantuje pewny chwyt, a także chroni przed wstrząsami. To etui występuje w kolorze: czarnym, białym, niebieskim, granatowym, żółtym, zielonym i „berry pink”.
 
W sklepie pancernik.eu już znajdziesz proponowane przez Samsunga pokrowce do nowego flagowca.
 

Komentarze do wpisu (0)