Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Jak sprawić, by Iphone prezentował się jeszcze lepiej w pracy? 0
Jak sprawić, by Iphone prezentował się jeszcze lepiej w pracy?

Telefony od marki Apple kojarzone są powszechnie z kreatywnością a także ze swego rodzaju prestiżem. Nie powinno zatem zaskakiwać nikogo, że ich posiadacze starają się, obok doskonałej ochrony, zadbać o jak najlepsze spersonalizowanie produktu. Obecnie nadanie smartfonowi indywidualnego wymiaru wcale nie jest trudne, zwłaszcza że zadowalające efekty zarówno na polu kolorystyki, wzornictwa i tekstury osiągniemy nadzwyczaj małym nakładem sił i środków. Jedyną granicę na tym polu stanowi bowiem wyobraźnia i gust.

Podkreśl swoje doświadczenie i wiedzę specjalnym gadżetem

Pierwszą propozycją na polu estetyki będzie oczywiście zainwestowanie w pokrowiec do iphone 7, 8 i X oraz do każdej innej wersji popularnego urządzenia. Zmieniając bowiem kształt, gabaryty oraz kolorystykę sprzętu z pomocą różnego rodzaju kejsów i nakładek, często uzyskamy niepowtarzalny wizualny efekt, który zapisze się w pamięci uczestników biznesowego spotkania bądź po prostu przyczyni się do postrzegania naszej osoby w kategoriach profesjonalizmu i fachowości a także wzbudzi zaufanie klientów w trakcie prezentacji lub wymiany kontaktów. Nie możemy zatem przeceniać psychologicznej strony używanych przez nas akcesoriów GSM. Często bowiem wybory barw, tekstur lub tematyki komunikują znacznie więcej niż jesteśmy w stanie powiedzieć słowami.

Pokaż, co masz na tapecie, powiem Ci kim jesteś

Kolejną rzeczą jeśli chodzi o wizualną stronę naszego telefonu pozostaje bez dwóch zdań używane przez nas zdjęcie tła oraz obraz pojawiający się na zablokowanym ekranie. Często po tym co mamy na tapecie, da się (często niesprawiedliwie) przyporządkować nas do określonego stereotypu. Możemy zatem w cudzych oczach wpisać się np. w grono ludzi miłujących prostotę i minimalizm lub też tych odnajdujących się w chaosie, przepychu oraz obfitości obrazów i bodźców.

Nietrudno też domyślić się, że ktoś mimochodem zauważywszy nasze zdjęcie w tle, może wyrobić sobie na jego podstawie pojęcie o kierujących nami siłach oraz największych wartościach w naszym życiu. Jeśli to stwierdzenie wydaje się przesadzone, pomyślmy chwilę o tym, jak wielu ludzi po przesunięciu palcem po ekranie ujrzy w nim swoją drugą połówkę bądź też całą czekającą w domu rodzinę. Dobrą praktyką w środowisku pracy, a zwłaszcza w służbowych telefonach jest jednakowoż powstrzymanie się od tego rodzaju wylewności, chociażby w imię sloganowego już work-life-balance.

Jak zatem widzimy, sposób w jaki traktujemy i personalizujemy swoją elektronikę może powiedzieć wiele oceniającemu nas zleceniodawcy, partnerom w interesach czy też najbliższym współpracownikom, należy więc własny wizerunek planować świadomie. Najlepiej tak, by kształt naszej komórki stał się namiastką oferowanego przez nas w codziennie wkładu w firmowe zadania.

Komentarze do wpisu (0)

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium