Pancernik.eu

Szkło, folia na wyświetlacz Watch S3 47mm

Etui Do Xiaomi Watch S3 47 mm
Szkło hartowane Do Xiaomi Watch S3 47 mm
Paski do Xiaomi Watch S3 47 mm
Youtube PancernikTV

 

Ekran nowoczesnych smart czasomierzy to komponent, jaki bardzo często narażany jest na wiele niebezpieczeństw oraz uszkodzeń mechanicznych, które mogą być efektem regularnego odsłonięcia wyświetlacza. Szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm wydaje się być więc rozsądnym zakupem. To aktualnie jedyna forma na skuteczną ochronę ekranu nie tylko przed wcześniej wspomnianymi tu uszkodzeniami mechanicznymi, ale również tymi stricte wizualnymi. Pęknięcia to jedno. Nikt nie lubi natomiast wykorzystywać porysowanego bądź mocno przetartego wyświetlacza w takich smart zegarkach. Folia ochronna Xiaomi Watch S3 47 mm musi więc znaleźć się w Twoim koszyku, jeśli zależy Ci na wydłużonej eksploatacji czasomierza. A nasz sklep przygotował dla Ciebie najlepszą ofertę w zakresie protekcji tak delikatnych komponentów.

 

Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml
Producent: Whoosh!

Cena:

109,00 zł

( 1 00 ml = 100,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set
Producent: 3MK

Cena:

19,00 zł

( 1 00 ml = 38,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml
Producent: Whoosh!

Cena:

59,00 zł

( 1 00 ml = 59,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 30ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 30ml
Producent: Whoosh!

Cena:

49,00 zł

( 1 00 ml = 163,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml
Producent: Whoosh!

Cena:

39,00 zł

( 1 00 ml = 487,50 zł )
szt.
zobacz więcej

 Szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm – minimalizm z maksymalną ochroną 

Chociaż protektory na ekrany nowoczesnych czasomierzy wizualnie wyglądają niepozornie, to są one w stanie zagwarantować Ci tytaniczną wręcz odporność. Standardowe szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm to komponent nie przekraczający zazwyczaj 0,2 mm grubości. Mowa oczywiście o produktach pochodzących od renomowanych brandów. Dla nieco bardziej wymagających osób mamy także hydrożelowe szkło ochronne Xiaomi Watch S3 47 mm, którego grubość mierzona jest na zaledwie 0,15 mm. Jak więc widać, profesjonalna protekcja wyświetlacza nie należy do bardzo topornych rozwiązań, jakie mogą wyłącznie szpecić posiadany przez Ciebie zegarek. Przeciwnie, bo folia ochronna Xiaomi Watch S3 47 mm z pewnością nie będzie widoczna gołym okiem. Mało tego, akcesoria sygnowane logo znanego producenta są również niewyczuwalne w trakcie dotyku, a jak powszechnie wiadomo, komfortowe użytkowanie tego typu sprzętu stanowi jeden z kluczowych czynników decyzyjnych przy wyborze idealnego smart zegarka. Czy minimalizm w tym przypadku wpływa bezpośrednio na jakość protekcji? Zdecydowanie nie!

 

Koszt za szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm w zestawieniu z serwisem 

Podstawowym zadaniem protektorów na ekrany zegarków jest uchronienie ich przed uszkodzeniem mechanicznym, które przeważnie kończy się kosztowną wizytą w serwisie pogwarancyjnym. Cena za tego typu usługi jest naprawdę różna i uzależniona od rodzaju czasomierza oraz od części, jakie zostały użyte do podmiany. Szacuje się jednak, że szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm jest do kilku razy tańsze niż koszt serwisowania uszkodzonego zegarka. Zwłaszcza, że sklep Pancernik.eu przygotował świetną ofertę, gdzie folia ochronna Xiaomi Watch S3 47 mm od renomowanego oraz dobrze ocenianego producenta kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. Koniecznie to sprawdź!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI 

#1 Czy szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm będzie wyczuwalne po montażu?

Zdecydowanie nie! Dbając o maksymalne zadowolenie każdego z naszych Klientów, wypełniliśmy asortyment sklepu internetowego Pancernik.eu wyłącznie minimalistycznymi rozwiązaniami. Mają one jednak imponujące parametry pod względem wytrzymałości. Dobra oraz godna zaufania folia ochronna Xiaomi Watch S3 47 mm to przeważnie maksymalnie 0,2 mm grubości. Gdy zdecydujesz się na wersję hydrożelową, grubość może zostać ograniczona nawet do 0,15 mm.

 

#2 Czy mogę nakleić szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm samodzielnie?

Tak! W naszym asortymencie znajdziesz produkty, jakie wyeliminują konieczność stosowania oraz posiadania specjalistycznych narzędzi oraz zaawansowanego poziomu wiedzy. Skorzystaj tylko z instrukcji dołączonej do opakowania przez producenta. Szybka ochronna Xiaomi Watch S3 47 mm może zostać poprawnie zamontowana w domowych warunkach.

 

#3 Czy mogę zamontować folię ochronną gdy posiadam już etui na zegarku?

Tak! Zwłaszcza, że zaproponujemy Ci szkło hartowane Xiaomi Watch S3 47 mm projektowane już z myślą o współpracy z różnego rodzaju pokrowcami. Wymiary takiego komponentu pozwalają na bezpieczną instalację zarówno jednego, jak i drugiego protektora. Bez obawy o podważenie czy też całkowite odklejenie dodatkowej szybki.

 

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium