Wybierając się w daleką podróż, warto odpowiednio zadbać o komfort pasażerów. Wiele godzin spędzonych w samochodzie można sobie umilić poprzez oglądanie filmów i słuchanie muzyki. W jaki sprzęt należy się zaopatrzyć, by czas spędzany w aucie płynął szybciej?

Uchwyt samochodowy do iPada uczyni korzystanie z urządzenia znacznie wygodniejszym – pomoże bowiem ustrzec przed bólem rąk i karku. Oglądanie filmu podczas jazdy, bez tego typu narzędzia jest możliwe jedynie przez krótki czas, później zmęczenie z powodu pozostawania w jednej pozycji będzie się nasilać.

Warto posiadać uchwyt samochodowy dopasowujący się idealnie do urządzenia oraz zapobiegający wibracjom. Możliwość regulacji kąta czy obrócenia tabletu oraz łatwa obsługa to główne zalety proponowanych akcesoriów. Dostępne są zarówno modele montowane do fotela kierowcy i pasażera, jak i do szyb (za pomocą przyssawki).

Uchwyt samochodowy do tabletu to jeden z największych sprzymierzeńców rodziców podczas wielogodzinnych podróży. Pozwala skupić całą uwagę dzieci na filmach i bajkach, co dodatkowo sprzyja niwelowaniu objawów choroby lokomocyjnej. 

Uchwyt samochodowy / Stacja dokująca

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium