W urządzeniach dotykowych jedną z najważniejszych funkcji jest praca wyświetlacza. Folia ochronna lub szkło hartowane pozwalają zachować optymalną żywotność posiadanego sprzętu, chroniąc go przed zarysowaniami i pęknięciami. Korzystanie z tabletu, w którym uszkodzony został wyświetlacz, może natomiast być istną męką.

To nieprawdopodobne, jak mocne właściwości może posiadać cienki „plasterek”, jakim jest szkło hartowane. Zapewnia ono najwyższy poziom ochrony przed zarysowaniami np. o klucze w kieszeni lub w torebce. Niewielka inwestycja zwróci się wielokrotnie, jeżeli porówna się wygląd tabletu lub smartfona, na który nałożono szkło z takim, który nie jest w żaden sposób dodatkowo zabezpieczony.

Folia ochronna oraz szkło hartowane powinny być odpowiednio dopasowane do rozmiarów i kształtu urządzenia. Dostępnych jest wiele modeli, które przystosowano do popularnych tabletów, dzięki czemu idealnie przylegają one do ekranów. Montaż może być wykonany samodzielnie, przy zastosowaniu się do podawanych przez producenta instrukcji.

Szkło hartowane, szybka, folia do Apple iPad Pro 10.5

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu