Producenci
Menu

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Ładowarka samochodowa zapewnia najwyższy komfort podróży w bezpiecznych warunkach. Możliwość doładowywania telefonu w każdej chwili to gwarancja stałego pozostawania w zasięgu sieci, potrzebnego np. do wezwania pomocy.

Oszczędza się dzięki temu czasu i trudu na poszukiwanie możliwości podładowania telefonu w hotelu czy na stacji benzynowej, gdy oczekuje się na ważne połączenie lub wiadomość.

Jakie ładowarki samochodowe znajdują się w ofercie sklepu?

W sprzedaży znajduje się wiele modeli tradycyjnych ładowarek, korzystających z gniazda zapalniczki. Niektóre z nich wyposażone są od razu w kabel oraz mogą posiadać transmiter radiowy lub kilka wejść dla różnych urządzeń. Oferta obejmuje także ładowarkę indukcyjną, pozwalający na ładowanie komórki bez kabla, dzięki standardowi Qi.

Niektóre z modeli dedykowane są konkretnej marce, jak np. Samsung, jednak działają one z wszystkimi aparatami. Wyjątkiem są jedynie produkty Apple, wymagające użycia kabla z wtyczką Lightning. Poszczególne produkty posiadają zabezpieczenia przeciwprzepięciowe oraz zapobiegające zwarciom, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Samochodowe

  • nowość
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl