Na co najlepiej się zdecydować, jeśli jesteś posiadaczem telefonu Apple?

Wyświetlacze smartfonów podczas codziennego użytkowania łatwo ulegają zarysowaniom, a w podczas upadku lub uderzenia mogą popękać. Ekran w takim stanie nie tylko prezentuje się nieestetycznie, lecz także znacznie utrudnia korzystanie z telefonu. Dodatkowo wymiana ekranu wiąże się z dużymi kosztami i jest to po prostu strata czasu.
Dlatego też proponujemy, aby zapoznali się Państwo z wyborem szkła hartowanego na iPhone 7 naszego sklepu pancernik.eu. W ofercie posiadamy szkło zarówno na cały ekran - łącznie z zaokrąglonymi krawędziami, jak i przeznaczone na płaską część wyświetlacza. Dzięki nim szybka będzie mogła w końcu cieszyć się odpowiednią protekcją.

U nas znajdziesz pełną ofertę (ok. 14 modeli) szkłaBenks na iPhone 7, wliczając wersje Anty Blue Ray oraz Anti-Spy.

Warto zwrócić uwagę na szybki Myscreen Diamond oraz Moshi iVisor.

Szkła różnią się powłokami, grubością oraz jakością użytego materiału. Naturalnie możesz też rozpatrzyć wybór znacznie wygodniejszej formy protekcji jaką jest dla Apple iPhone 7 folia. W razie wątpliwości zadzwoń naszego sklepu z akcesoriami GSM - 505 485 106 .

Szkło hartowane, szybka, folia do iPhone 7

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Szkło hartowane to dla iPhone 7 standardowy atrybut, zwłaszcza jeśli lubisz dbać o swoją elektronikę i chcesz się nią cieszyć przez długi czas. Tego rodzaju szkło ochronne zapewni ci nie tylko większy komfort użytkowania, ale też sprawi, iż twój ukochany iPhone 7 będzie mniej narażony na rysy i pęknięcia. Alternatywną wersją popularnej szybki będzie natomiast folia ochronna również nakładana bezpośrednio na ekran smartfona. Dla posiadacza iPhone 7 szkło i folia mają bardzo podobne właściwości ochronne, o wyborze najczęściej decydują więc względy finansowe bądź estetyka.