Ostatnimi czasy wyjątkową popularnością wśród polskich użytkowników cieszy się marka Huawei. Wysoce wydajna elektronika dostępna w konkurencyjnej cenie przekonuje do siebie rzesze nowych klientów, którzy jeszcze kilka lat wstecz nawet nie pomyśleliby, by nowego telefonu szukać w Chinach. Huawei P smart 2019 to atrakcyjny model ze średniej półki. Procesor Kirin 710 i 3 GB pamięci RAM, sprawiają, że obraz wyświetlany na ekranie FullHD+ o przekątnej 6,2’’ odznacza się wyśmienitą jakością. Tak duża przekątna to oprócz oczywistych zalet, niestety całkiem spora powierzchnia, która może ulec zarysowaniu lub popękać. Gdy dodamy do tego dość śliską obudowę, jaką odznacza się P smart 2019, warto, by pierwszym krokiem po zakupie telefonu było nabycie odpowiedniego szkła hartowanego lub foli ochronnej.

W katalogu dostępnym w sklepie internetowym pancernik.eu dostępny jest szeroki wybór zaawansowanych szkieł i foli, z którymi wyświetlacz Waszego nowego smartfona będzie należycie zabezpieczony. Akcesoria tego typu stanowią skuteczną ochronę przed ostrymi elementami, mogącymi spowodować zarysowanie lub pęknięcie ekranu.

Klienci najczęściej decydują się na szkło hartowane. Bardzo cienkie i bardzo twarde (od 0,2 do 0,3 mm grubości oraz twardość na poziomie 7-9 H, czyli więcej niż sam ekran), do tego idealnie przeźroczyste - oto skuteczne remedium na pęknięcia i rysy. Pomimo działania ochronnego taka powłoka w najmniejszym stopniu nie odbija się negatywnie na czułości dotyku. Do tego dzięki specjalnej strukturze dobrze przylega do ekranu, a palce nie pozostawiają na niej śladów.

Szkło doskonale uzupełnia się z etui. Jednak w niektórych przypadkach, oba akcesoria nie mogą być stosowane razem. W takiej sytuacji wsparciem może okazać się folia ochronna. Dzięki nanotechnologii jest niewidoczna gołym okiem.