Smartfony od Huawei stanowią przykład na to, że niewielkim kosztem można stworzyć bardzo solidny sprzęt. Co więcej, chińska elektronika przebojem wdarła się na szczyt i każda premiera budzi zainteresowanie specjalistów oraz użytkowników. Nie inaczej jest z P smart 2019. Ten wyjątkowy model odznacza się dużym ekranem (6,2’’ przekątnej), a także bardzo dobrymi, w tym przedziale cenowym podzespołami oraz atrakcyjną wizualnie obudową. Wysoki połysk i gradientowe kolory to połączenie, które przyciąga wzrok. Jednak z drugiej strony, całość wykonano z tworzywa, a nie np. ze szkła, co sprawia, że ryzyko porysowania będzie podwyższone. Mniej lub bardziej irytujące rysy to nie jedyne zagrożenie, jakiemu musi stawić czoła smartfon w codziennej pracy. Dochodzą upadki, uderzenia oraz działanie czynników zewnętrznych. Dlatego naturalnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na żywotności urządzenia, jest zakup odpowiedniego etui.

Najbardziej satysfakcjonujące zakupy czekają Was w sklepie internetowym pancernik.eu. Oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy pokrowców typu plecki (case) oraz w stylu portfel (wallet), zapewniającymi duży stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem kurzu czy wilgoci. Jest to szczególnie ważne, ponieważ przedostanie się zanieczyszczeń do podzespołów, może doprowadzić do stałych uszkodzeń.

Popularne case’y to dobry wybór, kiedy cenimy minimalizm i chcemy, by bryła naszego P smart 2019 pozostała jak najbardziej wyeksponowana. Pokrowce oznaczają się jedynie cienką warstwą przeźroczystego poliuretanu, chroniąca obudowę i aparat przed porysowaniem oraz lekkimi uderzeniami. Na biegunie mamy etui opracowane przy uwzględnieniu wojskowych norm dotyczących absorpcji wstrząsów, dzięki czemu smartfon jest niemal całkowicie zabezpieczony.

Niestety niektóre pokrowce nie chronią wyświetlacza. Dlatego warto dokupić szkło hartowane lub folię ochronną, dostępne rzecz jasna w naszym sklepie. Można też wybrać etui - portfel, które poza estetycznym wyglądem (elegancka skóra lub ekoskóra w zależności od modelu) zapewnia telefonowi bezpieczeństwo. Dodatkowo posiada praktyczną kieszonkę, dopasowaną do dokumentów i kart kredytowych.

Etui / Pokrowiec / Futerał

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu