Sprawdź nasze folie na Galaxy S20 Plus i czym prędzej zabezpiecz ekran swojego egzemplarza!

Duże ekrany współczesnych telefonów to wygoda, ale i ryzyko. Przeznaczona do modelu Galaxy S20 Plus folia ochronna to proste rozwiązanie, dzięki któremu możemy je jednak znacznie zredukować i nie obawiać się, że kontakt z twardymi przedmiotami, np. w kieszeni, pozostawi na wyświetlaczu naszego smartfona trwałe ślady. Z kolei zabezpieczony przez dobre szkło hartowane Galaxy S20 Plus ma zdecydowanie większą szansę wyjść z cało z sytuacji, w których ekran zostanie uderzony. Osłona taka przyjmie na siebie towarzyszącą temu energię.

Co ważne, chroniony przez takie szkło ochronne Galaxy S20 Plus pozostaje tak samo wygodny w obsłudze, jak bez niej. W żaden sposób nie wpływa ona bowiem na to, jak urządzenie reaguje na dotyk. Wyposażony w proste rozwiązanie, jakim jest szkło czy folia Galaxy S20 Plus nie traci też nic ze swojej znakomitej jakości obrazu. Nawet więcej – nasze folie na Galaxy S20 Plus posiadają oleofobowe powłoki, które skutecznie utrudniają powstawanie tłustych śladów, przy złym oświetleniu przeszkadzających w korzystaniu z urządzenia. Zabezpieczony w niedrogi sposób, jakim jest szybka ochronna Galaxy S20 Plus, zachowuje więc wszystkie swoje niewątpliwe zalety. Chroniony przez skuteczne akcesorium, takie jak folia ochronna Galaxy S20 Plus pozostanie więc doskonałym codziennym pomocnikiem. Nie trzeba udawać się do serwisu – zakładanie folii czy szkieł jest bardzo proste, a wszystko, co jest do tego niezbędne, otrzymasz w zestawie. Niskim kosztem odsuwamy więc groźbę uszkodzeń, których naprawa nie jest przecież tania. Wyposażony w łatwe w stosowaniu rozwiązanie, jakim jest folia Galaxy S20 Plus ze znacznie większym prawdopodobieństwem nie będzie jej potrzebował.

Szkło hartowane / folia ochronna

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Doskonały, 6,7-calowy wyświetlacz QuadHD+ Dynamic AMOLED to bez wątpienia jedna z największych zalet telefonu Samsung Galaxy S20 Plus. Co jednak, gdy na tym znakomitej jakości obrazie pojawią się rysy? Albo pęknięcia? Wyposażony w proste rozwiązanie, jakim jest folia ochronna Galaxy S20 Plus będzie na to zdecydowanie mniej narażony. Nie ryzykuj! Przeznaczone do modelu Galaxy S20 Plus szkło hartowane to kolejny dobry pomysł na jego zabezpieczenie. W sklepie Pancernik przygotowaliśmy dla Ciebie szereg znakomitych rozwiązań. Wybierz takie, jakie Ci najlepiej odpowiada.