Wyposażony w dobre szkło hartowane Galaxy S10 Plus będzie znacznie mniej narażony na groźbę uszkodzenia. Zadbaj o to z nami

W modelu Galaxy S10 Plus ekran zajmuje ponad 90 procent powierzchni przodu urządzenia – możemy zatem powiedzieć, że modny ostatnio postulat bezramkowości został tu znakomicie spełniony. Możliwości, jakie otwiera to przed użytkownikiem są ogromne, podobnie jak związana z tym wygoda. Jednocześnie jednak, jest to duży, podatny na uszkodzenie element. Dlatego odpowiednie do Samsunga Galaxy S10 Plus szkło hartowane powinno być jednym z pierwszych zakupów posiadacz tego telefonu. Umieszczona na przodzie egzemplarza Galaxy S10 Plus folia ochronna zniweluje ryzyko zarysowań samej, dość drogiej, pozaginanej w efektowny sposób szyby. Chroniony przez proste w zastosowaniu rozwiązanie, jakim jest szybka ochronna Galaxy S10 Plus będzie także w pewnym stopniu odporny na uderzenia, o jakie nietrudno w przypadku tak okazałej powierzchni. Jednocześnie, wyposażony w dobre szkło ochronne Galaxy S10 Plus będzie nadal zacwycał taką samą wyjątkową jakością obrazu. Umieszczona na wyświetlaczu telefonu Galaxy S10 Plus szybka ochronna nie zmienia też reakcji na dotyk. Ponadto, zabezpieczony przez odpowiedniej jakości szkło hartowane Galaxy S10 plus nie irytuje swojego użytkownika szybkim pojawianiem się na powierzchni wyświetlacza tłustych śladów. Porządne przeznaczone do modelu Galaxy S10 Plus szkło hartowane ma bowiem powłokę oleofobową. Zabezpieczony takim rozwiązaniem jak folia ochronna Galaxy S10 Plus nie traci więc nic z zalet, jakimi obdarzył go producent. Przeznaczona do Galaxy S10 Plus folia ochronna jest w dodatku łatwa w zastosowaniu.

Szkło hartowane / folia ochronna

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Spośród wszystkich trzech nowych modeli z górnej półki, jakie zaprezentował w ostatnim czasie Samsung, Galaxy S10 Plus ma największy ekran, o przekątnej aż 6,4 cala. Mimo wszystkich niepodważalnych zalet, jakimi charakteryzuje się ta znakomita konstrukcja w technologii Super AMOLED, jest to jednak bardzo duży element, który łatwo może zostać uszkodzony lub zniszczony. Dlatego zabezpieczony przez prosty w użyciu wyrób, jakim jest folia ochronna Galaxy S10 Plus to dobre rozwiązanie. O tym, by wyposażyć się w pasujące do Galaxy S10 Plus szkło ochronne warto pomyśleć od razu po zakupie tego udanego telefonu. Zobacz naszą ofertę!