Pancernik.eu

Szkło hartowane, folia do Galaxy A60

Etui Do Galaxy A60
Szkło hartowane Do Galaxy A60
Ładowarka Do Galaxy A60
Uchwyt samochodowy do Galaxy A60
Zestawy Do Galaxy A60
Youtube PancernikTV

Wystarczą dosłownie sekundy nieuwagi, aby upuścić swój telefon na podłoże. O ile jesteśmy akurat na łóżku, nie ma to większego znaczenia, niemniej jednak często takie przypadki zdarzają się na zewnątrz, gdzie nasze telefony rozlicza twardy bruk. Szkło hartowane Samsung Galaxy A60 jest jednym z najważniejszych protektorów, w jakie można się zaopatrzyć. Dzięki jego właściwościom, możemy uchronić ekran od bardzo kosztownych w skutkach uszkodzeń. Szybka ochronna Samsung Galaxy A60 od Pancernika to także protekcja przed rysami, o które w trakcie eksploatacji naszego smartfona naprawdę łatwo. Kontakt telefonu z takimi przedmiotami, jak klucze, również bywa brzemienny w skutkach. To wszystko sprawia, że naprawdę łatwo się zabezpieczyć. A gdzie indziej, jak nie w Pancerniku? U nas masz gwarancje najwyższej jakości. Zapraszamy!

Antymikrobowa folia ochronna 3MK Silver Protection+  Galaxy A60 Antymikrobowa folia ochronna 3MK Silver Protection+ Galaxy A60
Producent: 3MK

Cena:

11,60 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 17,40 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Folia na ekran 3mk ARC+ dla Galaxy A60 Folia na ekran 3mk ARC+ dla Galaxy A60
Producent: 3MK

Cena:

11,60 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 17,40 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szkło ochronne 3mk FlexibleGlass do Galaxy A60 Szkło ochronne 3mk FlexibleGlass do Galaxy A60
Producent: 3MK

Cena:

17,40 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 23,20 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Szkło hartowane Samsung Galaxy A60 czy może folia ochronna?

W celu ochrony swojego ekranu można wykorzystać dwa rozwiązania. To albo szkło hartowane, albo folia ochronna Samsung Galaxy A60. Czym różnią się te dwie naklejki na ekran? Folia jest to najcieńsza możliwa protekcja. Jest niemalże niewyczuwalna, a mimo to skuteczna w starciu z wieloma przedmiotami, które mogą powodować rysy. Atutem folii jest niższa cena. Niemniej jednak warto nie przesadzać w tej materii. Akcesoria od mniej uznanych producentów mogą powodować dyskomfort, nieskuteczną ochronę, a nawet zmniejszenie kątów widzenia. U nas nie znajdziesz niepewnych produktów. Współpracujemy tylko z renomowanymi markami, które wykorzystują materiały najlepszej jakości. Szkło ochronne Samsung Galaxy A60 od folii odróżnia o wiele większa twardość. To pozwala na wygranie bitwy z najostrzejszymi przedmiotami, a także maksymalizuje ogólną ochronę przed uszkodzeniami. Warto pamiętać, że w żaden sposób nie ogranicza komfortu użytkowania, a także nie zniekształca barw. Szkło hartowane Samsung Galaxy A60 od Pancernika jest przedłużeniem najlepszych cech i zarazem znakomitym protektorem, w który warto się zaopatrzyć.

Przezorny jest zawsze ubezpieczony w szkło hartowane Samsung Galaxy A60 i inne akcesoria od Pancernika!

Istotą naszego sklepu jest wychodzenie naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego też zwracamy uwagę na potrzeby czasów i tendencje rynkowe. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne technologie, które korespondują z nowoczesnymi wymaganiami. Pancernikowa folia ochronna Samsung Galaxy A60 nie zapewnia jedynie świetnej ochrony przed uszkodzeniami, ale także zabija 99% wirusów, grzybów i pleśni. Higiena jest zawsze ważna, choć w obecnych czasach szczególnie. Kupisz u nas również szkło na aparat, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to drugi najważniejszy komponent smartfona. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z przyjemnością podniesiemy słuchawkę telefonu.

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium