Pancernik.eu

Ładowarka samochodowa

Akcesoria samochodowe od kilku lat należą do najpopularniejszego segmentu dodatków do nowoczesnych smartfonów. Zmotoryzowane osoby także muszą korzystać z ładowarek, holderów czy chociażby zestawów głośnomówiących oraz kamerek. Jeżeli w Twoim kręgu zainteresowania znalazła się nowoczesna ładowarka samochodowa, w tej kategorii znajdziesz pierwszorzędnej jakości sprzęt marki Baseus. Renomowany producent oraz innowacyjna technologia wykonania. Tym właśnie chińskie przedsiębiorstwo wyróżnia się na tle konkurencji. Zapraszamy do zakupów. Czeka na Ciebie nie tylko tradycyjna ładowarka samochodowa, ale także ładowarka indukcyjna.

 

Ładowarka samochodowa Baseus i jej rodzaje. Zobacz, jakie akcesorium warto wybrać

Zasadność inwestowania w akcesoria, takie jak ładowarka samochodowa, jest niepodważalna. Skoro o tym już wiesz, pozostało jedynie wybrać rodzaj tego typu sprzętu. W asortymencie sklepu internetowego Pancernik znajduje się tradycyjna ładowarka samochodowa, wymagająca podpięcia urządzenia poprzez kabel USB, ale także nieco bardziej nowoczesne rozwiązanie, czyli ładowarka indukcyjna. Zdecydowana większość tych drugich działa na zasadzie dobrze znanego holdera. Ma on wbudowaną funkcję bezprzewodowego ładowania, co czyni taki uchwyt świetnym urządzeniem 2 w 1. Możesz wybrać również akcesorium magnetyczne. W obu przypadkach, zauważalnym liderem sprzedaży jest chińskie przedsiębiorstwo Baseus. Ładowarka samochodowa sygnowana charakterystycznym logo będzie stanowiła prawdziwy synonim produktu trwałego oraz wysoce użytecznego. Także w odniesieniu do indukcji, która przecież dała się poznać jak innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na zachowywanie najwyższego stopnia funkcjonalności urządzenia podczas regularnego napełniania rozładowanego akumulatora.

Przewodowa ładowarka samochodowa nadal znajduje rzeszę zainteresowanych Klientów. Baseus doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przygotował wyjątkową ofertę na takie komponenty. Znajdziesz je oczywiście w naszym asortymencie. Prezentujemy zestawy, w skład których wchodzi tradycyjny wtyk oraz kabel USB. Warto pamiętać, aby okablowanie dobrać do własnego telefonu. Ładowarka samochodowa Baseus z końcówką lightning będzie przecież kompletnie bezużyteczna przy smartfonach marki Samsung, Huawei czy Xiaomi. I odwrotnie – ładowarka samochodowa z najpopularniejszym wtykiem USB-C wyklucza podłączenie do urządzeń sygnowanych logo Apple.

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium