Uchwyt samochodowy do iPad Pro 9.7 2017 to niezbędny atrybut podróży z małymi dziećmi. Każdy rodzic wie bowiem, że cierpliwość najmłodszych szybko wyczerpuje się, podczas pokonywania wielogodzinnych tras. Jednym ze sposobów na zaradzenie temu jest włączenie dla nich bajki lub filmu.

Prezentujemy uchwyty samochodowe, które można przytwierdzić do zagłówków lub do szyby. Dzięki regulowanym szczękom są to akcesoria uniwersalne, przydatne niezależnie od wielkości posiadanego urządzenia. Kulowy przegub sprawia natomiast, że oglądający może dowolnie zmieniać położenie tabletu.

Dobrze dobrany uchwyt samochodowy z przyssawką zapewnia kierowcy łatwy dostęp do nawigacji, zwiększając przy tym bezpieczeństwo podczas jazdy.

Ważną kwestią, na którą zwrócono uwagę podczas projektowania produktów, jest ochrona przed drganiami i właściwa stabilizacja uchwytu – nie ma obaw o jego ewentualne odczepienie się.

Uchwyty samochodowe znacznie zwiększają komfort jazdy, ponieważ oglądanie filmu trzymając cały czas tablet dłońmi i schylając głowę, powoduje szybkie zmęczenie mięśni karku.

Uchwyt samochodowy do Apple iPad Pro 9.7

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu