Pancernik.eu

Szkło hartowane, szybka, folia do Apple iPad Pro 9.7

Folia ochronna oraz szkło hartowane to niezwykle przydatne akcesoria, zwiększające bezpieczeństwo i trwałość posiadanych urządzeń. Warto zadbać o swój wyświetlacz i uniknąć problemów w przyszłości.

Instalacja folii lub szkła jest prosta i intuicyjna, jeżeli zastosuje się podawane przez producentów instrukcje. Forma, w jakiej stosowane są te zabezpieczenia, sprawia że można szybko zapomnieć o ich istnieniu podczas użytkowania telefonu.

Oferowane w naszym sklepie szkło hartowane i folia ochronna nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu i odczucia użytkowników. Pozwalają one połączyć najwyższy poziom komfortu z bezpieczeństwem urządzenia i odpornością przedniej części na zarysowania bądź uderzenia. Należy jednak zawsze pamiętać o dobraniu szkła bądź folii do konkretnego modelu tabletu, bowiem jedynie wtedy będą one właściwie spełniać swoją rolę.

Warto również regularnie czyścić wyświetlacz, przy użyciu specjalnych preparatów i ściereczek. Daje to znacznie lepsze rezultaty, niż używanie zwykłych środków.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium