Używanie tabletu w samochodzie bywa bardzo pomocne – swojego iPada Air 2 można użyć jako praktycznej nawigacji samochodowej, wykorzystać jako odtwarzacz muzyki lub dać go siedzącym na tylnej kanapie dzieciom, aby nie nudziły się podczas długiej podróży. We wszystkich tych zadaniach pomogą wygodne uchwyty samochodowe, z pomocą których bezpiecznie i stabilnie można zamocować swój tablet w pojeździe.

Oglądanie kreskówek i przeglądanie sieci warto ułatwić pasażerom korzystającym z tylnej kanapy, inwestując w uchwyt zagłówkowy do iPada Air 2. W ten łatwy sposób można zmienić przednie fotele w prawdziwe multimedialne centrum rozrywki, nie obawiając się, że dzieci upuszczą cenne urządzenie podczas jazdy.

Do mocowania tabletu iPad Air 2 w zasięgu wzroku kierowcy służą uchwyty samochodowe przeznaczone do montażu na przedniej szybie lub mocowania do tabletu z zaczepem na deskę rozdzielczą. W oby przypadkach urządzenie montowane jest stabilnie, gwarantując pełne bezpieczeństwo i wysoki komfort obsługi. 

Uchwyt samochodowy do Apple iPad Air 2

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu