Każdy użytkownik tabletu iPad Air 2 marzy o tym, aby jego urządzenie służyło mu możliwie jak najdłużej. Niestety na niezabezpieczonej matrycy bardzo szybko pojawiają się rysy, a jeden niefortunny upadek może sprawić, że wyświetlacz pokryje się siateczką pęknięć. Można tego jednak uniknąć, kupując szkło hartowane lub folię poliwęglanową do iPad Air 2.

Specjalnie zaprojektowane szybki ochronne na tablety Apple wykonywane są z materiału o twardości porównywalnej do korundu, dzięki czemu są niewrażliwe na zarysowania ostrym narzędziem i doskonale zabezpieczają matrycę przed stłuczeniem. Lekkie i łatwe w montażu folie na ekran to także świetna ochrona przed kurzem i drobnymi rysami.

Posiadamy także akcesoria do urządzeń mobilnych ułatwiające nalepianie szkieł i folii. Specjalne zestawy czyszczące pozwolą dokładnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz, gwarantując idealne przyleganie akcesoriów ochronnych do wyświetlacza. W naszym sklepie znaleźć można wszystko, czego właściciel tabletu iPad Air 2 potrzebuje by zapewnić swojemu urządzeniu długą żywotność matrycy.