Pancernik.eu

Szkło, folia do Zenfone 11 Ultra

Etui Do Asus Zenfone 11 Ultra
Szkło hartowane Do Asus Zenfone 11 Ultra
Youtube PancernikTV

 

Powiedzieć, że rola wyświetlacza podczas użytkowania telefonu komórkowego jest kluczowa, to jak nie powiedzieć zupełnie nic. Na ekranie pojawiają się przecież najważniejsze informacje. Także nawigacja po menu urządzenia jest możliwa właśnie dzięki takiemu komponentowi. Nikogo więc chyba nie zaskoczymy stwierdzeniem, że wyświetlacz to zdecydowanie najważniejszy element w każdym takim urządzeniu i po prostu musisz zadbać o jego bezpieczeństwo. Pomoże Ci w tym folia ochronna Asus Zenfone 11 Ultra. Zastanawiasz się gdzie ją kupić? Nie musisz nawet daleko szukać. Oferta sklepu internetowego Pancernik.eu rozwiązuje wszelkie wątpliwości w zakresie najwyższej klasy protekcji. Mamy największy wybór i zdecydowanie najlepsze ceny. Nie wierzysz? Sprawdź!

 

Płyn do czyszczenia ekranów PanzerGlass, Spray Twice a day 8 ml Płyn do czyszczenia ekranów PanzerGlass, Spray Twice a day 8 ml
Producent: PanzerGlass

Cena:

29,00 zł

( 1 00 ml = 362,50 zł )
zobacz więcej
Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml
Producent: Whoosh!

Cena:

109,00 zł

( 1 00 ml = 100,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set
Producent: 3MK

Cena:

19,00 zł

( 1 00 ml = 38,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml
Producent: Whoosh!

Cena:

59,00 zł

( 1 00 ml = 59,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 30ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 30ml
Producent: Whoosh!

Cena:

49,00 zł

( 1 00 ml = 163,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml
Producent: Whoosh!

Cena:

39,00 zł

( 1 00 ml = 487,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Szybka ochronna Asus Zenfone 11 Ultra od lidera branży? Dobry wybór!

Jesteśmy przekonani, że lepszej oferty na zabezpieczenie swojego ekranu nie znajdziesz. Nasz sklep internetowy Pancernik.eu posiada bowiem odpowiednio urozmaicone katalogi produktowe. W tym przypadku udało nam się połączyć ilość z jakością, ponieważ każde szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra pochodzi wyłącznie od renomowanego producenta. Czy są to drogie rozwiązania? Z całą pewnością nie aż tak kosztowne, jak może Ci się wydawać na pierwszy rzut oka. Przygotowaliśmy konkurencyjną pod każdym względem ofertę i cena także wlicza się na poczet takich udogodnień. Udowadniamy tym samym, że niezawodna i godna zaufania folia ochronna Asus Zenfone 11 Ultra jest na wyciągnięcie ręki wszystkich naszych potencjalnych Klientów. To przywilej korzystania z asortymentu tworzonego przez niekwestionowanych liderów branży. Sprzedażą akcesoriów GSM zajmujemy się od wielu lat. Nasi kontrahenci zawsze doceniali aspekty, które widoczne są na gołe oczy w tej kategorii. Zamów więc szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra absolutnie bez żadnego ryzyka. Twój wyświetlacz w telefonie z pewnością Ci podziękuje.

 

Folia ochronna Asus Zenfone 11 Ultra w trosce o wygodną eksploatację

Rosnące z roku na rok standardy naszej branży spowodowały, że dzisiaj tradycyjne szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra nie będzie już tak popularnym produktem, jak kiedyś. Oczywiście, nadal są zwolennicy klasycznych rozwiązań, natomiast coraz więcej osób decyduje się na różnego rodzaju udogodnienia przy jednoczesnym zabezpieczeniu wyświetlacza smartfona. Przykłady? Ależ proszę bardzo! Oleofobowa folia ochronna Asus Zenfone 11 Ultra to chyba najlepszy case. Z jednej strony niezwykle cieniutka, z drugiej natomiast bardzo wytrzymała. Dodatkowo ogranicza ilość odcisków palców pozostawionych na powłoce protektora w trakcie użytkowania. Oleofobowe rozwiązania to też brak przywierania brudu, paprochów oraz innych tego typu elementów. Sklep online Pancernik posiada jednak więcej takich produktów. Co powiesz na szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra minimalizujące emitowanie szkodliwego światła niebieskiego? A może Twoim wyborem będzie specjalna powłoka prywatyzująca, zawężająca pole widzenia pod skrajnymi kątami.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Czy szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra mogę nakleić bez czyszczenia ekranu?

Nie będzie to polecana praktyka. Nawet jeżeli telefon nie był jeszcze używany i posiada na ekranie folię producenta, rekomendujemy za każdym razem przed nałożeniem dodatkowej protekcji bardzo dokładnie wyczyścić szklaną powłokę ze wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Tylko tak możesz mieć w takim przypadku pewność, że szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra ochroni Twój telefon przed licznymi niebezpieczeństwami, jakie tylko czekają na okazję do zaszkodzenia urządzeniu.

 

#2 Jak odróżnić szkło ochronne Asus Zenfone 11 Ultra od folii producenta?

To bajecznie proste. Przede wszystkim, folia aplikowana przez producentów znajduje się na ekranie smartfona w momencie wyciągnięcia urządzenia z pudełka. Tego typu zabezpieczenie chroni jednak wyłącznie przed rysami bądź przetarciami, jakie mogą powstać przy transporcie i magazynowaniu telefonu. Przeważnie folia producencka posiada dodatkowe nadruki lub barwienie na biały czy też czarny kolor. Szkło hartowane Asus Zenfone 11 Ultra jest natomiast osobnym akcesorium, które nie pozwala uszkodzić ekranu w podczas regularnej eksploatacji smartfona. Będzie ono twardsze oraz zdecydowanie bardziej komfortowe przy użytkowaniu.

 

#3 Czy folia ochronna Asus Zenfone 11 Ultra powinna docierać do krawędzi ekranu?

Jeżeli zależy Ci na kompleksowym jego zabezpieczeniu – zdecydowanie tak. Na rynku są obecne również rozwiązania 2D, które w przeciwieństwie do produktów 2.5D bądź 3D nie docierają aż do krawędzi ekranu. Wykorzystywanie takich akcesoriów jest obarczone ryzykiem w momencie tak niefortunnych zdarzeń, jak uderzenie niechronionym elementem w twardy przedmiot. Asortyment naszego sklepu internetowego został wypełniony o sprawdzone w praktyce dodatki. Zamawiając więc szkło ochronne Asus Zenfone 11 Ultra masz pewność, że nie zawiedzie ono Ciebie nawet w najbardziej podbramkowych sytuacjach.

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium