Pancernik.eu
Etui Do Xiaomi Redmi 8
Szkło hartowane Do Xiaomi Redmi 8
Ładowarka Do Xiaomi Redmi 8
Uchwyt samochodowy do Xiaomi Redmi 8
Zestawy Do Xiaomi Redmi 8
Youtube PancernikTV

Zdecydowana większość usterek mechanicznych współczesnych telefonów komórkowych dotyczy przede wszystkim wyświetlacza. Największy komponent nowoczesnego smartfona narażony jest na mocne zarysowania lub stłuczenia. Chcesz uniknąć drogich wizyt w serwisach drobnej elektroniki użytkowej? Zainwestuj w doskonałą ochronę, jaką bez wątpienia jest folia ochronna Xiaomi Redmi 8. W naszym asortymencie dostępne są nowoczesne protektory lub tradycyjne szkło hartowane. Nie tylko na frontowe ekrany, ale także na moduł fotograficzny. Wybierz folie na Xiaomi Redmi 8 ze sklepu internetowego Pancernik i ciesz się funkcjonalnością panelu dotykowego przez długie lata.

Szkło hartowane / Folia ochronna

Szkło hartowane Xiaomi Redmi 8, folia flexible czy nano liquid?

Zobacz, jakim protektorem możesz zabezpieczyć ekran telefonu!

Dobra folia ochronna Xiaomi Redmi 8 może występować na współczesnym rynku w przynajmniej kilku formach. Najpopularniejsza, czyli tradycyjne szkło hartowane może pochwalić się poziomem twardości ocenionym symbolem 9H. Nieco mniej odporna, ale zdecydowanie bardziej elastyczna jest hybrydowa folia Xiaomi Redmi 8. Liderem produkcji tego typu protektorów jest polska firma 3mk, która przez lata działalności zyskała duże zainteresowanie wśród wymagających Klientów. O sile bezpieczeństwa Twojego wyświetlacza może świadczyć także szybka ochronna Xiaomi Redmi 8 w płynie. Innowacyjne rozwiązanie pozwala bardzo precyzyjnie rozprowadzić protektor po całej powierzchni ekranu. Łącznie z zaokrąglonymi bokami, do których nie dociera szkło ochronne 2D. Równie nowoczesne okazują się folie na Xiaomi Redmi 8 wykorzystująca promieniowanie UV. Każdy z wyżej wymienionych protektorów nie utrudnia codziennego sterowania telefonem.

Oferowana przez nas folia Xiaomi Redmi 8 charakteryzuje się bajecznie prostym montażem. Aby jeszcze bardziej ułatwić proces instalacji protektora oferujemy szereg środków dedykowanych do czyszczenia wyświetlacza. Ściereczki z mikrofibry czy choćby specjalistyczny płyn marki Whoosh umożliwią Ci zminimalizowanie ryzyka przyklejenia folii na zanieczyszczonym panelu. Należy pamiętać, że bezbłędnie zaaplikowane szkło hartowane Xiaomi Redmi 8 może posłużyć nawet przez kilkanaście miesięcy regularnego użytkowania. Postaw na bezpieczne rozwiązania!

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium