Pancernik.eu

Szkło, folia do Xiaomi 14 Ultra

Etui Do Xiaomi 14 Ultra
Szkło hartowane Do Xiaomi 14 Ultra
Zestawy Do Xiaomi 14 Ultra
Youtube PancernikTV

 

Obawiasz się efektu charakterystycznej pajęczynki na wyświetlaczu Twojego drogiego smartfona i za wszelką cenę chcesz uniknąć tego typu uszkodzeń? Mamy dla Ciebie doskonałą informację. To właśnie tutaj znajdziesz szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra, gotowe do protekcji ekranu urządzenia. Mówimy oczywiście o ochronie z wyłącznie najwyższej półki – zgodnie ze standardami naszego sklepu internetowego Pancernik.eu. Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających i skrupulatnych Klientach przygotowaliśmy ofertę, gdzie niezawodna folia ochronna Xiaomi 14 Ultra gra pierwsze skrzypce. Sprawdź katalogi produktowe i wybierz rozwiązanie, jakie pomoże Ci unikać niezwykle kosztownych w naprawie usterek. Wymiana rozbitego wyświetlacza może znacząco obciążyć Twój budżet domowy. Niech będzie to dla Ciebie najlepszą przestrogą.

 

Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml
Producent: Whoosh!

Cena:

109,00 zł

( 1 00 ml = 100,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set
Producent: 3MK

Cena:

19,00 zł

( 1 00 ml = 38,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml
Producent: Whoosh!

Cena:

59,00 zł

( 1 00 ml = 59,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml
Producent: Whoosh!

Cena:

39,00 zł

( 1 00 ml = 487,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Folia ochronna Xiaomi 14 Ultra, czyli protekcja 24 godziny na dobę

Wystarczy poprawnie nakleić minimalistyczną naklejkę na ekran smartfona aby już raz na zawsze zapomnieć o drobnych ryskach, mocniejszych przetarciach czy całkowitych rozbiciach kluczowego komponentu każdego telefonu komórkowego. Co ciekawe, szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra będzie stanowić protekcję nie tylko w podbramkowych sytuacjach. Większość uszkodzeń stanowi dzieło przypadku i ich powstawanie może nie być powiązane z upadkami czy uderzeniami o twarde i nieregularne powierzchnie. Folia ochronna Xiaomi 14 Ultra doskonale sprawdzi się także przy transportowaniu urządzeń. A chyba nie musimy wspominać, jak ogromnym niebezpieczeństwem są metalowe przedmioty, takie jak klucze bądź monety, prawda?

 

Jakie rodzaje zabezpieczenia wybrać? Poznaj oferowane przez nas szkła hartowane! 

Dawno już za nami czasy, kiedy na rynku były dostępne wyłącznie standardowe ochrony ekranu. Dzisiaj branża zrobiła kilka bądź nawet kilkanaście kroków w przód, co doskonale widać po naszej ofercie. Jako niekwestionowany lider branży przygotowaliśmy szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra w kilku najpopularniejszych wersjach. I każdą możemy nazwać bestsellerem. Oprócz tradycyjnych szkiełek możemy zaproponować Ci rozwiązania dedykowane z odpowiednimi filtrami. O jakich dokładnie mowa? Już tłumaczymy. Na przykładzie produktu, jaki w ostatnich miesiącach niemal bije wszelkie rekordy sprzedaży: folia ochronna Xiaomi 14 Ultra z filtrem prywatyzującym. Daje ona możliwość bezpiecznego korzystania z nowoczesnego smartfona. Bezpiecznego pod kątem już nie tylko uszkodzeń mechanicznych, ale również treści emitowanych na wyświetlaczu, albowiem tego typu powłoka ogranicza pole widzenia pod kątem. Prawdziwa zmora dla ciekawskich gapiów w komunikacji miejskiej lub innych, podobnych miejscach. Sporą popularnością cieszy się również szybka ochronna Xiaomi 14 Ultra z filtrem ograniczającym emitowanie szkodliwego światła z ekranu smartfona. Oprócz tego nasze katalogi produktowe wypełniliśmy rozwiązaniami dla fanów czystości. Szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra minimalizujące ilość odcisków palców oraz bakterii z całą pewnością można nazwać bardzo dobrym zakupem.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI 

#1 Jak sklep Pancernik.eu dostarczy mi szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra?

W trakcie przygotowywania oraz realizowania wysyłki zamówionych produktów przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każda folia ochronna Xiaomi 14 Ultra (oprócz pudełka od bezpośredniego producenta) jest zabezpieczona naszymi wewnętrznymi rozwiązaniami. Dzięki temu przesyłka nie uszkodzi się w transporcie a Klient otrzyma produkt w nienaruszonym stanie.

 

#2 Czy szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra będzie pasować na inny model od Xiaomi?

Zdecydowanie nie. Każdy komponent ochronny tworzony jest z myślą o konkretnym modelu i nie ma możliwości skutecznego dopasowania akcesorium pod inny telefon. Nawet, jeżeli pochodzi on z fabryki Xiaomi. W tej kategorii znajdziesz więc wyłącznie szkło ochronne Xiaomi 14 Ultra.

 

#3 Czy zabezpieczenie ekranu potrafi wpływać na właściwości wyświetlacza?

Jeżeli kupisz szkło hartowane Xiaomi 14 Ultra od renomowanego producenta, nie ma możliwości, aby produkt w jakikolwiek negatywny sposób wpływał na pracę wyświetlacza czy dotyku telefonu. Wszystkie właściwości oferowane przez producenta urządzenia zostaną zachowane, a Ty nawet nie będziesz czuć, że na ekranie pojawiła się dodatkowa warstwa ochronna.

 

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium