Posiadacze modelu Samsung Galaxy S8 nie muszą inwestować w samodzielną nawigację samochodową, gdyż ten wyjątkowy smartfon doskonale sprawdza się w roli praktycznego GPS. Jedynym problemem może być zamocowanie go tak, aby zawsze był w zasięgu ręki kierowcy. Na szczęście istnieją mocne i bezpieczne uchwyty samochodowe do Samsunga Galaxy S8.

W ofercie posiadamy zarówno uchwyty samochodowe na szybę, jak i modele instalowane na desce rozdzielczej i w kratkach wentylacyjnych samochodu. Dzięki bogatemu asortymentowi każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Markowe produkty wysokiej jakości sprawią, że smartfon będzie zainstalowany w samochodzie pewnie i stabilnie.

Na uwagę zasługują też wyjątkowo wygodne w użyciu samochodowe uchwyty magnetyczne, które trzymają pewnie smartfon na miejscu z pomocą silnych magnesów. Taki system pozwala w każdej chwili odłączyć urządzenie od uchwytu, bez pokonywania skomplikowanych zaczepów i mocowań. Posiadamy także uchwyty rowerowe i motocyklowe Samsung Galaxy S8 z obejmą do instalacji na kierownicy jednośladów. 

Ładowarka indukcyjna, sieciowa do Galaxy S8

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu