Pancernik.eu

O niezbędnym charakterze uchwytu samochodowego na telefon nie trzeba dziś przekonywać nikogo. Z jego pomocą wygodnie korzystamy z nawigacji, ale też słuchamy muzyki i prowadzimy rozmowy na zestawie głośnomówiącym. Idealną sytuacją jest więc ta, gdy prostokątny wyświetlacz znajduje się dokładnie tam, gdzie chcemy. Poręczność dowolnego smartfona szybko i łatwo pomoże nam zachować uchwyt samochodowy Baseus. Ta uznana marka wyznacza dziś standardy oraz trendy w produkcji użytecznych i estetycznych magnetycznych stojaków dla zmotoryzowanych.

 

Uchwyt samochodowy Baseus

Dlaczego uchwyt samochodowy Baseus zmieni twój komfort jazdy?

Prowadząc musimy być bezwarunkowo skupieni na drodze, dlatego też telefon, o ile zachodzi taka potrzeba, powinien być w naturalny sposób wkomponowany w krajobraz naszej deski rozdzielczej. Im bardziej komfortowy sposób wybierania numerów i aplikacji, tym lepiej. Stąd też w Baseus tak opracowano sposób montażu uchwytu, aby doskonale pasował on w każde miejsce a oprócz tego pozostawał łatwy w montażu.

Wygoda i prostota obsługi to jedno, istotne jednak przy produkcie Baseus będzie również bezpieczeństwo i trwała konstrukcja. Na szczęście magnetyczna powierzchnia wyrobu i zaprojektowanie łap pozwalają na bezobsługowe mocowanie oraz wyciąganie telefonu. Jego montaż nie pozostawi śladów, natomiast cena sprawi, że nie będziesz wahał się przed zainwestowaniem w łatwą obsługę smartfona w aucie. Uchwyt samochodowy Baseus nie tylko ochroni i zabezpieczy twoją elektronikę, ale także doskonale wpisze się w estetykę wnętrza każdego pojazdu. Pewny chwyt wspomagany działaniem magnesu i proste operowanie sprzętem sprawią, że dołączysz do setek zadowolonych z wyrobów Baseus kierowców.

Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat SUHZ-01, czarne Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat SUHZ-01, czarne
Producent: Baseus
Cena: 49,00 zł 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium