Smartfon Samsung Galaxy A5 2017 wyposażony jest w doskonałej jakości wyświetlacz dotykowy o przekątnej 5 cala. Taki rozmiar pozwala na bardzo wygodną obsługę i komfortowe oglądanie filmów czy korzystanie z aplikacji, ale jednocześnie sprawia, że urządzenie jest mocno narażone na uszkodzenie delikatnej matrycy.

Dla miłośników nowoczesnych smartfonów Samsung Galaxy A5 2017 posiadamy kolekcję wytrzymałych i łatwych w montażu akcesoriów na ekran. Do dyspozycji są produkty takich firm jak PanzerGlass, MyScreen czy 3MK. Dostarczamy zarówno szkło hartowane o bardzo dużej twardości, jak i folie na ekran. Samsung Galaxy A5 2017 zabezpieczony z ich pomocą będzie mógł pochwalić się znacznie większą odpornością na uderzenia i upadki.

Montaż szybki lub folii na ekran jest łatwy i bezproblemowy – każdy poradzi sobie z tym zadaniem, nie posiadając żadnych wyjątkowych umiejętności czy talentów. Wystarczy nakleić dostarczone szkło 9H lub folię na oczyszczony z tłuszczu i kurzu ekran. Do ułatwienia tego zadania oferujemy również doskonałej jakości zestawy czyszczące do ekranów smartfonów i tabletów. 

Szkło hartowane, szybka, folia do Galaxy A5 2017

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu