Pancernik.eu

Karta pamięci do telefonu

Wybierając odpowiednią kartę pamięci, warto mieć na uwadze przede wszystkim „wielkość” swojej pasji do robienia zdjęć czy kręcenia filmów. Nie sposób jednak pominąć takich parametrów jak: prędkość odczytu i zapisu, kompatybilność z różnymi sprzętami czy udzieloną przez producenta gwarancję.

W sprzedaży posiadamy m.in. karty pamięci ADATA, Leef czy Samsung. Ich pojemność mieści się w przedziale od 16 GB do aż 128 GB! Niektóre modele posiadają specjalnie przyspieszoną prędkość odczytu i zapisu, pozwalającą jeszcze sprawniej przenosić dane.

Korzystając na zmianę z iPhone'a lub iPada oraz z urządzeń z wejściem USB, warto zaopatrzyć się w Leef iBridge. Można dzięki niemu szybko i wygodnie przegrywać dane, tak by już nigdy nie ujrzeć przykrego komunikatu o braku dostępnego miejsca!

Producenci przygotowali także akcesoria dla adeptów sportów ekstremalnych, chcących uwiecznić swoje wyczyny – wiele kart pamięci może bowiem pracować na dużym mrozie lub w upalnych temperaturach, oraz jest odpornych na wodę.

 

Nowoczesne telefony pozwalają nam na robienie wysokiej jakości zdjęć, nagrywanie filmów w 4K oraz 60 klatkach na sekundę, zaś instalowane w nich aplikacje zajmują coraz więcej miejsca – wiedzą o tym zwłaszcza osoby, które na co dzień używają telefonu do pracy i tworzenia rozmaitych treści, a także miłośnicy uwieczniania momentów. Również gracze mogą wiele powiedzieć o zapotrzebowaniu na dodatkowe miejsce w telefonie. Pancernik przychodzi z pomocą – oferowana przez nas karta pamięci do telefonu zdecydowanie rozszerzy możliwości smartfona, pozwalając na przechowanie na urządzeniu znacznie większej ilości plików. W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele modeli, które z pewnością zmieszczą w sobie wszystkie Twoje pasje! Chcesz dowiedzieć się więcej o karcie pamięci? Chętnie o niej opowiemy!

 

Karta SD to telefonu – wytrzymałość i bezpieczeństwo danych

Karta pamięci, podobnie jak dysk twardy komputera czy stała pamięć flash w tablecie służy do zapisywania na niej danych. Oznacza to, że informacje jakie zapisują karty SD do telefonu nie ulegają zniszczeniu po odcięciu źródła zasilania, co zwykle następuję w przypadku pamięci podręcznej, zwanej pamięcią RAM. W praktyce bardzo rzadko dochodzi do sytuacji, by umieszczone pliki na karcie zniknęły – pomijając sytuację jaką są uszkodzenia kart. Na szczęście oprócz długotrwałego przechowywania danych, karty pamięci cechują się także bardzo dużą wytrzymałością fizyczną. Prawdopodobieństwo przypadkowego uszkodzenia przedmiotu, jakim jest karta Micro SD do telefonu jest więc o wiele mniejsze niż w przypadku dysków twardych; są one odporne na wstrząsy i uderzenia, a także zbyt dużą wilgoć czy niską temperaturę. Cechy te czynią je długowiecznymi nośnikami ważnych plików. W naszej ofercie znajduje się karta pamięci do smartfona w regularnym rozmiarze oraz karta pamięci Micro SD to telefonu. Te dwa rodzaje różnią się między sobą przede wszystkim rozmiarami; w obu przypadkach używana jest jednak ta sama technologia, a kartę wykorzystuje się w ten sam sposób.

 

Karty pamięci do telefonów ze sklepu Pancernik to doskonały wybór!

Zarówno karta pamięci do telefonu Micro SD, jak i zwykła karta SD do smartfona to wysokogatunkowe produkty spod szyldu renomowanych producentów akcesoriów, z którymi przyszło nam współpracować. Jeżeli chodzi o wynalazek taki jak karta pamięci cena u nas jest zawsze atrakcyjna – wystarczy przekonać się o tym samemu, zerkając na naszą bogatą ofertę. Posiadamy karty pamięci do telefonów o pojemności 64 GB aż do 512 GB, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś idealnie dla siebie. Karta do telefonu SD ze sklepu Pancernik to gwarancja wysokiej jakości. Dodatkowo, każdy Klient, który złoży zamówienie w naszym sklepie internetowym do godziny 17.00 może mieć pewność, że paczka zostanie nadana do niego jeszcze tego samego dnia. Uruchomiliśmy również system płatności PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni. To rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie chcą bądź nie mogą poczekać na akcesorium. Zapraszamy na zakupy!

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy karta pamięci SD do telefonu może ulec zniszczeniu?

Tak, jednak ryzyko jest minimalne. Współczesna technologia pozwala na tworzenie wytrzymałych i odpornych na wstrząsy kart pamięci, które dodatkowo są w stanie pomieścić wiele GB plików. Przykładowa karta microSD do telefonu od firmy Samsung o pojemności 128 GB może bez problemu nagrywać w jakości 4K UHD, a także pomieścić w sobie około 7,5 godziny filmu 4K UHD, 20 godzin filmu Full HD, a także około 51,783 zdjęć!

#2 Czy karty pamięci wykorzystuje się też w innych urządzeniach?

Tak. Kartu pamięci powszechnie wykorzystywane są w wielu urządzeniach mobilnych do zapisu pozyskanych z nich danych. Stosuje się je między innymi w kamerach czy aparatach.

#3 Czy karta pamięci to to samo co karta SIM?

Nie. Karta SIM jest miniaturową kartą elektroniczną, w skład której wchodzi mikroprocesor, pamięć wewnętrzna oraz układ szyfrujący. Dodatkowo pełni ona funkcję klucza dostępowego do sieci komórkowej, która udostępniania jest przez konkretnego operatora.

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
<--czat growcommerce--> <--koniec czat growcommerce-->
Sklep internetowy Shoper Premium