Jak wybierać akcesoria ochronne ekranu dla iPhone'a 7 Plus?

Nie musimy tłumaczyć jak ważne i opłacalne jest używanie szkła hartowanego na ekran. W naszej ofercie polecamy szczególnieszybki na cały ekran uznanej i docenionej przez konsumentów marki Benks, obejmujące zakrzywione krawędzie. To jedyne w swoim rodzaju szkło ochronne dopasowane do iPhone 7 Plus, z którego będziesz zadowolony w stu procentach!

W nieustannie uaktualnianym asortymencie posiadamy jednak różne typy szkieł hartowanych. Znajdziecie w tej kategorii szybki z filtrem prywatności oraz te chroniące oczy (anti blue light) – z ich wyboru będą się cieszyć zwłaszcza osoby spędzające przed ekranem wiele godzin dziennie. Oferta nie mogłaby być kompletna, gdyby nie szkła wzmocnione, zwane panzerglass. Kiedy prowadzisz naprawdę aktywne życie, to jedna z lepszych możliwości na jakie możesz się zdecydować.

Jeśli natomiast najbardziej cenisz sobie smukłość iPhone 7 Plus, z pewnością dasz się namówić na folie pokrywające cały telefon ( 3mk ) bądź folie w płynie wowfixit - tworzą one praktycznie niewidoczną ochronę przed zarysowaniami.

Akcesoria Apple iPhone 7 Plus

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Każdy posiadający iPhone 7 Plus szkło hartowane powinien wybierać niejako automatycznie. Nie możemy sobie przecież pozwolić na koszty związane z ciągłą wymianą szybki, czy to przez zarysowania, czy to w przypadkach jej pęknięcia. Doskonale w codziennych aktywnościach sprawdza się też folia ochronna, dzięki niej telefony takie jak iPhone 7 Plus potrafią zachować idealny stan nawet przez lata użytkowania. Wyposażając swój sprzęt w te akcesoria możesz wreszcie poczuć bezpieczeństwo i komfort pod palcami. Nie czekaj na wypadki losowe, obroń się przed nimi w prosty sposób!