Szybka ochronna Huawei P40, czyli absolutny must have każdego użytkownika smartfona!

Chcesz maksymalnie wydłużyć żywotność swojego drogocennego urządzenia? Musisz nakleić na wyświetlacz szkło hartowane! Współczesne telefony komórkowe co prawda posiadają dodatkowe wzmocnienie ekranu, które gwarantuje każdy renomowany producent, jednak taka protekcja tylko w nielicznych przypadkach zdaje egzamin. Folia Huawei P40 jest bajecznie prosta w montażu, a minimalistyczne rozmiary sprawią, że szybka ochronna nie będzie utrudniała codziennej nawigacji po menu głównym oraz aplikacjach urządzenia. Warto podkreślić, że to właśnie usterki ekranu są najpopularniejszą przyczyną kosztownej wizyty w serwisie telefonów komórkowych czy wymiany smartfona nawet na kilka miesięcy przed upływem okresu gwarancyjnego. Mechaniczne usterki nie podlegają możliwości bezpłatnej naprawy, a suma, jaką trzeba przyszykować za wymianę ekranu w nieautoryzowanym serwisie może przyprawić o zawrót głowy. Szkło hartowane Huawei P40 jest rozwiązaniem wszystkich problemów, związanych z przedwczesną wymianą komponentów.

Sklep internetowy Pancernik doskonale zdaje sobie sprawę, jak wymagającymi użytkownikami są nasi Klienci. To właśnie z tego powodu przyszykowaliśmy specjalną ofertę. Folie na Huawei P40 od znanych producentów proponujemy w najatrakcyjniejszym na rynku stosunku jakości do ceny. Dodatkowo, dajemy możliwość zakupu dowolnego rodzaju protektora. Wybierz tradycyjne szkło hartowane Huawei P40, folię hybrydową bądź jedną z nowocześniejszych wersji zabezpieczenia wyświetlacza urządzenia. Zobacz, jak wiele korzyści może przynieść folia na telefon Huawei P40! Od wielu lat jesteśmy specjalistami, przed którymi akcesoria ochronne nie kryją żadnych tajemnic.

Szkło Hartowane / Folia Ochronna

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Wyświetlacz współczesnego smartfona często potrafi zakryć niemalże cały front telefonu. Przykład urządzenia Huawei P40 idealnie pokazuje, jak ważnym elementem tego typu elektroniki jest ekran. Zaprezentowany w pierwszym kwartale 2020 roku smartfon Huawei charakteryzuje się ogromnym współczynnikiem bezramkowości. Wynosi on 86%, a wartość ta byłaby jeszcze większa, gdyby nie fakt, że Huawei zdecydował się wykorzystać wtopiony w środek wyświetlacza notch. Folia Huawei P40 stanowi doskonałą protekcję nie tylko przed mniejszymi bądź głębokimi zarysowaniami, ale przede wszystkim przed rozbiciem głównej warstwy ekranu. Charakterystyczny efekt pajęczynki już kilka lat temu wyszedł z mody. Zainwestuj w szkło hartowane Huawei P40. Zapraszamy!