Szkło ochronne czy folia? Co wybrać dla Huawei Mate 20 Lite?

Wśród właścicieli i pasjonatów prestiżowych smartfonów od zawsze istnieje podział na tych, których zadowala folia ochronna oraz tych sięgających po masywniejsze szkło hartowane. Mate 20 w odsłonie Lite to z całą pewnością elektronika wysokiej jakości, co niesie za sobą konieczność zatroszczenia się o sporych rozmiarów ekran telefonu. W perspektywie nabytek osłony dla wyświetlacza zwraca się wielokrotnie biorąc pod uwagę wydłużoną żywotność sprzętu wraz z zachowaniem pierwotnego stanu tuż pod wybraną przez nas taflą zabezpieczającą. Możemy pożegnać się z zarysowaniami, pęknięciami czy awariami - Mate 20 Lite wzbogacony o szkło ochronne nie pozwoli nam na zużycie lub zniszczenie nowego telefonu.

Jeśli natomiast nie możemy się zdecydować a głowie kłębi się pytanie: czym od szkła hartowanego różni się folia ochronna? Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na gabaryty telefonu z grubym i solidnym szkłem oraz na alternatywę w postaci niemal niewyczuwalnej w użytkowaniu foli ochronnej. Huawei Mate 20 Lite prezentuje się doskonale w obu konfiguracjach, toteż ostatecznie wszystko zależy od naszej wygody i tego, jak bardzo dodatkowa powłoka wpływać będzie na funkcjonalność. Dobrym pomysłem często okazuje się uprzednie wypróbowanie obu opcji.

SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

Huawei Mate 20 Lite to mniej obciążająca budżet wersja popularnego flagowca od chińskiego producenta. Wciąż mamy jednak do czynienia ze smartfonem najwyższej klasy, którego jakość potwierdzają miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Po zakupie sprzętu należy jednak zadbać o to, by intensywność naszego życia nie pozostawiła zbyt szybko śladów na upragnionym urządzeniu. W tym celu przyda się nam szkło hartowane lub folia ochronna. Znana wszystkim „szybka ochronna” może przybierać wiele postaci, z których każdy odpowiedzialny właściciel Mate 20 Lite powinien wybrać dla swojego skarbu przynajmniej jedną.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl