Pancernik.eu

Szkło, folia do Honor Magic 6 Pro

Etui Do Honor Magic6 Pro
Szkło hartowane Do Honor Magic6 Pro
Zestawy Do Honor Magic6 Pro
Youtube PancernikTV

 

Jeśli decydujesz się na zakup nowoczesnego smartfona za kilka tysięcy złotych, na Twojej liście z obowiązkowymi zakupami wręcz powinno znaleźć się odpowiednie akcesorium ochronne. Dobrej klasy szkło hartowane Honor Magic 6 Pro stanowi podstawową barierę zabezpieczającą ekran przed kosztownymi w naprawie uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku tak drogiego urządzenia, serwis może wynosić nawet połowę wartości Twojego smartfona. A jak wiadomo – lepiej będzie zabezpieczyć, niż później leczyć. Sprawdź szczegóły asortymentu naszego sklepu online Pancernik. Doskonale wiemy, jak powinna wyglądać idealna folia ochronna Honor Magic 6 Pro. Mało tego, posiadamy takie w ofercie, więc jesteś w najlepszym miejscu o najlepszym czasie.

 

Płyn do czyszczenia ekranów PanzerGlass, Spray Twice a day 8 ml Płyn do czyszczenia ekranów PanzerGlass, Spray Twice a day 8 ml
Producent: PanzerGlass

Cena:

29,00 zł

( 1 00 ml = 362,50 zł )
zobacz więcej
Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml Spray / Płyn do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 500 ml
Producent: Whoosh!

Cena:

109,00 zł

( 1 00 ml = 100,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set Zestaw czyszczący do ekranów żel + ściereczka 3mk Care Set
Producent: 3MK

Cena:

19,00 zł

( 1 00 ml = 38,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 100ml
Producent: Whoosh!

Cena:

59,00 zł

( 1 00 ml = 59,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml Zestaw do czyszczenia ekranów Whoosh! Screen Shine 8ml
Producent: Whoosh!

Cena:

39,00 zł

( 1 00 ml = 487,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Bądź gotowy na każdy scenariusz. Zamów szkło hartowane Honor Magic 6 Pro

Sytuacji, w których przeważnie dochodzi do uszkodzeń mechanicznych jest naprawdę wiele. I od razu możemy powiedzieć, że zdecydowana większość z nich jest dziełem zwykłego przypadku. Z tego właśnie powodu, warto być gotowym na każdy scenariusz podczas używania smartfona. Nikt nie sugeruje tutaj celowości w zachowaniach kończących się kosztowną w naprawię awarią ekranu. Folia ochronna Honor Magic 6 Pro wcieli się w rolę prywatnego ochroniarza. Kiedy nie ma takiej potrzeby – będzie zupełnie nieodczuwalna dla użytkowników smartfonów. Kiedy jednak sytuacja zrobi się daleka od komfortowej – szkło ochronne Honor Magic 6 Pro pokaże swój potencjał. Nie musisz więc dodatkowo martwić się o ewentualne wypadki z udziałem Twojego urządzenia. Nawet jeżeli jest ono drogocenne, szybka ochronna Honor Magic 6 Pro sprawi, że poczujesz się w pełni bezpiecznie każdego dnia. Protekcja dotyczy przecież również sytuacji pozornie nieszkodliwych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jakie zagrożenie niesie za sobą chociażby transport smartfona w kieszeni z kluczami bądź w plecaku z innymi ostrymi i twardymi przedmiotami.

 

Konkurencyjna cena na szkło hartowane Honor Magic 6 Pro? Tak, to jest możliwe!

Pierwszorzędnej klasy komponenty ochronne na Twój drogocenny smartfon otwierają przed Tobą zupełnie nowe, nieznane wcześniej możliwości. Dają one masę korzyści, za które nie musisz jednak przepłacać. Utarte przez lata myślenie, że folia ochronna Honor Magic 6 Pro od renomowanych i dobrze ocenianych producentów musi kosztować krocie, powoli odchodzi do lamusa. Zwłaszcza, że sklep internetowy Pancernik.eu doskonale wie, że cena za tego typu akcesoria może być dla wielu potencjalnych Klientów zdecydowanie najważniejszym czynnikiem decyzyjnym. Specjalna oferta naszego sklepu stanowi połączenie niezawodności, pierwszorzędnej klasy odporności oraz też ceny, jaka sprawia, że protekcja z klasy premium jest na wyciągnięcie ręki.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Czym czyści się szkło hartowane Honor Magic 6 Pro?

Tak na dobrą sprawę do pielęgnacji głównej powłoki szybki zabezpieczającej wystarczy ściereczka z mikrofibry. W przypadku nieco mocniejszych zabrudzeń możesz dodatkowo użyć wody bądź też specjalnych zestawów dedykowanych do czyszczenia ekranów telefonów komórkowych.

 

#2 Czy folia ochronna Honor Magic 6 Pro utrudnia korzystanie z telefonu?

Absolutnie nie! Nowoczesne akcesoria zabezpieczające, które znajdziesz w ofercie Pancernika, są stworzone z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz minimalnego wpływania na sprawność w Twoim telefonie komórkowym. Oznacza to, że szkło hartowane Honor Magic 6 Pro zachowuje nie tylko fabryczne wartości wyświetlacza, ale także nie wpływa negatywnie na obsługę dotykową!

 

#3 Czy raz naklejona folia ochronna Honor Magic 6 Pro może zostać ponownie użyta?

Nie! Specjalnie stosowany w tego typu produktach klej przywiera do ekranu i już po jednorazowym odklejeniu warstwy zabezpieczającej, szkło hartowane Honor Magic 6 Pro nie będzie zdane do użytku przy kolejnych telefonach. Rekomendujemy również unikanie poprawiania ułożenia szkła po kilku dniach od jego naklejenia. Takie zabiegi warto wykonywać już w momencie montażu.

 

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium