Ekrany wykonane w technologii AMOLED aktualnie uznawane są za najlepsze pod względem jakości grafiki, kontrastu i jasności. Takie właśnie wyświetlacze zastosowano w smartfonach Samsung Galaxy A5 2016. Niestety tego typu matryce mają jedną poważna wadę – są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju rysy i pęknięcia.

Rozwiązanie tego problemu nie jest jednak trudne, gdy do dyspozycji ma się produkty z naszej oferty. Od dawna dostarczamy użytkownikom smartfonów markowe akcesoria ochronne tak renomowanych firm jak PanzerGlass czy MyScreen. Dla posiadaczy modelu Samsung Galaxy A5 2016 przygotowaliśmy także wyjątkowo atrakcyjną ofertę.

Polecamy szkło hartowane wysokiej jakości oraz folie ochronne na ekran i całą obudowę smartfona. Dostępne produkty są łatwe w instalacji, niewidoczne po nalepieniu i niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania. Alternatywą dla klasycznej szybki lub folii może być też folia ochronna w płynie, która chroni wyświetlacz nanopowłoką ceramiczną, zapewniając parametry podobne do szkła 9H.

Szkło hartowane, szybka, folia do Galaxy A5 2016

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
Szkło ochronne 3MK Flexible Glass Galaxy A5 2016 Szkło ochronne 3MK Flexible Glass Galaxy A5 2016
Producent: 3MK
Cena: 29,00 zł 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Folia ochronna 3MK ARC Galaxy A5 2016 Folia ochronna 3MK ARC Galaxy A5 2016
Producent: 3MK
Cena: 29,00 zł 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja