Filtry

Szybka ochronna Galaxy Watch 46MM. Oto, dlaczego warto zabezpieczyć nawet tak małe ekrany

Inteligentny zegarek od Samsunga to niezwykle praktyczny dodatek, który ułatwia komunikację ze znajomymi oraz jeszcze bardziej poszerza funkcjonalność nowoczesnych smartfonów. Smartwatch obsługiwany jest poprzez panel dotykowy, który podczas codziennego użytkowania narażony jest na liczne zarysowania, obtarcia czy chociażby uszkodzenia mechaniczne w postaci rozbicia. Folia ochronna Galaxy Watch 46MM kompleksowo zabezpiecza wyświetlacz zegarka przed usterkami znacząco komplikującymi kwestię nawigacji po urządzeniu. Proponowane przez sklep Pancernik szkło hartowane jest maksymalnie dopasowane do ekranu smartwatcha, a gładka powierzchnia nie obniża wysokiej czułości na dotyk oraz nie wpływa negatywnie na płynność obsługi sprzętu. Co ciekawe, folie na Galaxy Watch 46MM od renomowanego producenta są całkowicie niewidoczne dla użytkownika. Tak niewielki wydatek, jaki wiąże się z koniecznością zakupu szkła hartowanego, może uchronić Cię przed kosztowną wizytą w serwisie. Ryzyko powstania uszkodzenia na ekranie nowoczesnego zegarka jest duże, a samą folie na Galaxy Watch 46MM założysz w kilka sekund!

Wybierając idealne szkło ochronne Galaxy Watch 46MM warto zwrócić uwagę, czy zegarek został wcześniej zabezpieczony dedykowanym pokrowcem lub chociażby nakładką w postaci pierścienia na kopertę nowoczesnego czasomierza. Obecność takich akcesoriów może skutecznie uniemożliwić naklejenie protektora na wyświetlacz smartwatcha. W naszej ofercie znajduje się także folia Galaxy Watch 46MM kompatybilna z różnego rodzaju etui. Zachęcamy do składania zamówień!

Szkło hartowane / folia ochronna

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Podobnie jak w przypadku smartfonów i tabletów, tak i w smartwatchach ekran stanowi niezwykle istotny komponent, o którego bezpieczeństwo powinien zadbać każdy użytkownik. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Na tej podstronie znajdziesz folie na Galaxy Watch 46MM, czyli nowoczesny zegarek Samsunga, który bije prawdziwe rekordy popularności wśród sympatyków innowacyjnej elektroniki użytkowej. Szkło hartowane to świetne zabezpieczenie przed mocnymi zarysowaniami czy chociażby pęknięciami. Takie usterki nie będą mile widziane na wyświetlaczu czasomierza. Nie wahaj się ani sekundy i zamów własną folie.

  • promocja
Szkło ochronne 3mk Flexible Glass Galaxy Smartwatch 46mm Szkło ochronne 3mk Flexible Glass Galaxy Smartwatch 46mm
Producent: 3MK
Cena: 29,00 zł 39,00 zł
szt.