Pancernik.eu
Etui Do Galaxy Tab S5e 10.5 2019
Szkło hartowane Do Galaxy Tab S5e 10.5 2019
Ładowarka Do Galaxy Tab S5e 10.5 2019
Uchwyt samochodowy Do Galaxy Tab S5e 10.5 2019
Zestawy Do Galaxy Tab S5e 10.5 2019
Youtube PancernikTV

Wielu posiadaczy tabletu Samsung Galaxy TAB S5e z pewnością zadaje sobie pytanie, czy szybka ochronna lub folia na ekran jest niezbędnym wyposażeniem tego typu urządzenia? Odpowiedź jest bajecznie prosta – oczywiście, że tak! Wypadki chodzą po ludziach, a stłuczenie bądź zarysowanie wyświetlacza to bardzo popularna usterka wśród posiadaczy drobnej elektroniki użytkowej. Należy zauważyć, że serwis uszkodzonych części zazwyczaj nie należy do najtańszych rozwiązań. Szkło hartowane Galaxy TAB S5e jest więc zabezpieczeniem nie tylko komponentu tabletu, ale również portfela użytkownika. Postaw na folie i szkła ochronne pierwszorzędnej jakości. Zapraszamy!

Szkło hartowane / folia ochronna

Ciesz się funkcjonalności wyświetlacza i maksymalnym bezpieczeństwem. Folia Galaxy TAB S5e to bardzo komfortowe rozwiązanie

Duży i niezwykle czytelny ekran to zdecydowanie najmocniejsza strona każdego tabletu. Idealnym przykładem potwierdzającym taką tezę jest Galaxy TAB S5e. Renomowany producent elektroniki ponownie zdecydował się na montaż wyświetlacza Super AMOLED, który wyróżnia się wysokim współczynnikiem bezramkowości. Pierwszorzędnej jakości komponent wymaga jednak dbałości o jego kompleksową protekcję. Taką gwarantuje szkło hartowane lub folia Galaxy TAB S5e, czyli doskonały sposób na ochronę wyświetlacza przed mocnymi zarysowaniami czy choćby rozbiciem. Charakterystyczna pajęczynka na ekranie stanowi zmorę posiadaczy tak drogocennego urządzenia. Asortyment sklepu Pancernik jest bogaty w nowoczesne rozwiązania, które zauważalnie poprawią jakość bezpieczeństwa Twojego tabletu Galaxy TAB S5e. Wybierz szkło ochronne lub tradycyjną folie zabezpieczającą znanych i cenionych przez użytkowników producentów. Warto zauważyć, że proponowana w tej kategorii szybka ochronna Galaxy TAB S5e nie wpłynie na obniżenie komfortu codziennej eksploatacji tego typu elektroniki. Zarówno folia, jak i szkło hartowane odzwierciedlają naturalne kolory emitowane przez nowoczesny wyświetlacz, a sama obecność protektora będzie niewyczuwalna pod palcami użytkownika. Dodatkowo, folia Galaxy TAB S5e jest bajecznie prosta w montażu, a jej nałożenie maksymalnie redukuje powstawanie tłustych śladów na wyświetlaczu. Widocznych zwłaszcza na świeżym powietrzu, w trudnych warunkach oświetleniowych.

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium