Odpowiednie szkło hartowane do Galaxy A50

Jeden z najmocniejszych smartfonów klasy średniej dostępnych na rynku - Samsung Galaxy A50 to wyjątkowo dopracowany sprzęt. Oprócz bardzo mocnych podzespołów posiada dodatkowa funkcjonalność, znaną dotychczas z telefonów klasy premium. Wyposażony został w wysokiej jakości wyświetlacz FHD+ sAMOLED o przekątnej 6,4‘’, działający w technologii Infinity-U. Takie połączenie daje bezramkowy model, którego ekran imponuje parametrami. W dodatku wbudowano także czytnik linii papilarnych. Wszystko to sprawia, że odpowiednia ochrona wyświetlacza w przypadku tego modelu urasta do bardzo wysokiej rangi. Szczególnie że niemal całkowity brak ramki przekłada się na zwiększone ryzyko uszkodzenia.

Podstawowym rozwiązaniem tego problemu będzie szkło hartowane lub folia ochronną. Na stronie pancernik.eu znajdziecie znakomite propozycje, które zapewnią ekranowi waszego Galaxy A50 wysoce satysfakcjonujący poziom ochrony.

Do najczęściej wybieranych przez klientów produktów należą szkła hartowane. W naszej ofercie dostępne są szkła o twardości 7H i 9H. Jest to wartość większa niż w przypadku twardości samego ekranu. Niewielka grubość - rzędu 0,2 - 0,3 mm gwarantuje zachowanie idealnej czułości dotyku i nijak nie wpływa na grubość samego telefonu. Dzięki zastosowaniu specjalnych powłok, szkło przy pęknięciu nie rozpada się na małe ostre kawałki, zapobiega osiadaniu wody, kurzu oraz powstawaniu odcisków palców. Wzmacnia także sam ekran.

Alternatywę dla szkieł stanowi folia ochronna. Supernowoczesny produkt bazujący na powłoce z dwutlenku krzemu jest niewidoczny gołym okiem. Dzieje się tak, ponieważ sama technologia wykorzystuje nanocząsteczki. Przy tym produkt zapewnia twardość na poziomie 9H! Do tego dochodzi zabezpieczenie przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a także tak jak w przypadku szkieł, śladami pozostawianymi przez palce. Folie tego typu charakteryzują się także dziecinnie łatwą aplikacją - płyn zostaje rozsmarowany nasączoną chusteczką i po chwili można cieszyć się doskonałą ochroną przed zarysowaniami oraz pęknięciami.

Szkło hartowane / folia ochronna

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu