Pancernik.eu

Szkło hartowane / folia ochronna

Aby posiadany sprzęt posłużył właścicielowi możliwie jak najdłużej, warto zadbać o odpowiednie akcesoria do jego pielęgnacji. Ściereczka do czyszczenia, szkło hartowane czy folia ochronna pomogą zapewnić trwałość wyświetlacza i sprawdzą się w niejednej sytuacji.

Dbanie o czystość iPada jest znacznie łatwiejsze, jeżeli korzysta się z przygotowanych specjalnie w tym celu sprzętów. Oferowane przez nas zestawy czyszczące składają się z wygodnego w aplikacji żelu, bez amoniaku i alkoholu w składzie, oraz ze ściereczek o wysokich właściwościach absorbujących. Optymalne wchłanianie i czyszczenie bez smug sprawia, że dbanie o sprzęt będzie czystą przyjemnością!

Szkło hartowane na iPada pomaga zachować w dobrym stanie najważniejszy element urządzenia – wyświetlacz. Dzięki niesamowitym właściwościom, sprawia ono, że tablet jest właściwie chroniony przy takiej samej jakości optycznej, jak bez szkła. Ważną kwestią jest jednak dobór akcesoriów ochronnych do danego modelu, bowiem producenci idealnie dopasowują je pod wymiary konkretnego tabletu czy smartfona.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium