Tablet iPad mini 4 posiada doskonałej jakości wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,9 cala i rozdzielczości aż 2048 x 1536 pikseli. Wspaniały ekran zapewni możliwość cieszenia się świetną grafiką, duża czytelnością i optymalną jasnością. Nic zatem dziwnego, że użytkownicy iPada mini 4 starają się nie dopuścić do zarysowania czy uszkodzenia matrycy, wybierając dostępne w naszym sklepie szybki na ekran i folie ochronne.

W ofercie posiadamy markowe szkło hartowane 9H dopasowane idealnie do ekranu modelu iPad mini 4. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią maksymalny stopień ochrony – szkła hartowane do tabletów wykonane są z tworzywa o twardości 9 stopni w skali Mohsa, co przekłada się na prawie całkowitą niewrażliwość na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

Klienci mogą również wybrać łatwe w montażu, lekkie i trwałe folie poliwęglanowe, które również stanowią doskonałe zabezpieczenie dla dużej matrycy dotykowej. Dostarczamy markowe produkty firm Benks, Belkin czy MyScreen, które wyróżniają się jakością i ogromną trwałością. 

Szkło hartowane, szybka, folia do Apple iPad Mini 4

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu