Duży ekran tabletu iPad 9,7 2017/2018 jest szczególnie narażony na uszkodzenia, rysy i potłuczenie, jeżeli nie zapewni się mu odpowiedniej ochrony. Dlatego też jedną z obowiązkowych pozycji na liście zakupów każdego posiadacza tego modelu powinno być szkło hartowane lub folia poliwęglanowa. iPad 9,7 z tak zabezpieczoną matrycą może wytrzymać nawet mało delikatne traktowanie, upadki oraz uderzenia.

W asortymencie sklepu znajdują się wysokiej jakości akcesoria ochronne znanych i renomowanych firm – posiadamy szybki hartowane do iPada 9,7 takich marek jak MyScreen, Benks czy Zagg. To sprawdzone, wielokrotnie testowane i łatwe w montażu zestawy ochronne na tablet, którym zaufały już tysiące użytkowników na całym świecie.

Oferujemy także praktyczne zestawy do czyszczenia oraz nawilżone ściereczki do ekranów, które pomogą w idealnym montażu folii i szkieł na ekranach tabletów. Dobrze dopasowane i wyjątkowo wytrzymałe akcesoria na ekran to najlepszy i najprostszy sposób, aby sprawić by wyświetlacz iPada zawsze wyglądał jak nowy.