Całe 6,3 cala – tyle właśnie mierzy przekątna wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy Note 8. Tak ogromny ekran to prawdziwa gratka dla fanów mobilnych gier, filmów i fotografii. Co jednak, gdy na matrycy pojawi się choćby jedna mała rysa? Cała przyjemność z używania doskonałego wyświetlacza Note 8 nagle pryska. Najlepiej zatem nie dopuścić do tego, aby powstały na nim jakiekolwiek zarysowania.

Do tego celu polecamy wysokiej jakości folie ochronne na ekran, które zostały wykonane z trwałego poliwęglanu. Idealne dopasowanie do rozmiarów i kształtu ekranu gwarantują, że przed uszkodzeniem chroniona jest cała powierzchnia wyświetlacza, a sama folia ochronna po naklejeniu będzie niewidoczna.

Jeszcze wyższy poziom ochrony zapewnia szkło hartowane do telefonu Samsung Galaxy Note 8. Specjalna szybka ochronna z tworzywa o twardości korundu gwarantuje pełną ochronę przed stłuczeniem oraz zarysowaniem ostrym przyrządem. Wyświetlacz można także skutecznie zabezpieczyć ceramiczną nanopowłoką – folie ochronne w płynie również są dostępne w naszym sklepie.