Wielogodzinna droga potrafi zmęczyć zarówno dzieci, jak i dorosłych. Warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów, które pomogą zorganizować najmłodszym czas na tylnym siedzeniu, dzięki czemu rodzice będą mogli zająć się prowadzeniem samochodu i rozmową.

Jednym z takich niezastąpionych narzędzi jest uchwyt samochodowy do iPad'a. Dzięki stabilnemu montażowi do zagłówka i ochronie przed drganiami, pozwoli on skoncentrować się dziecku na oglądanym filmie lub bajce. Samodzielne trzymanie tabletu na kolanach bądź przed sobą skutkowałoby bowiem szybkim zmęczeniem rąk i/lub karku oraz rosnącym zniecierpliwieniem – nawet jeżeli do celu pozostało jeszcze kilkaset kilometrów.

Proponujemy uchwyty samochodowe, które można łatwo regulować. Szybkie dostosowanie ich położenia pozwala na komfortowe korzystanie z tabletu bez konieczności zatrzymywania samochodu przez rodzica i poprawiania uchwytu.

Uchwyt samochodowy do tabletu przyczynił się już do powodzenia niejednej podróży, sprawiając że czas spędzany w samochodzie minął niespodziewanie szybko.Uchwyt samochodowy do Apple iPad Pro 12.9

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat SUHZ-01, czarne

Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat SUHZ-01, czarne

Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat SUHZ-01, czarne

Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat SUHZ-01, czarne

Uchwyt zagłówkowy Baseus Backseat dla urządzeń o przekątnej od 4.7'' do 12.9''

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 59,00 zł