Elegancki i nowoczesny smartfon iPhone 6S zachwyca swoim designem i warto zrobić wszystko, aby to wyjątkowe urządzenie zachowało swój doskonały wygląd. Najbardziej narażoną na uszkodzenia i zarysowania częścią każdego telefonu jest ekran, na który najlepiej założyć trwałe i mocne szkło hartowane

W ofercie posiadamy wysokiej klasy akcesoria ochronne do iPhone 6S, z pomocą których można skutecznie i szybko zabezpieczyć ekran smartfona. Do dyspozycji klientów są zestawy czyszczące do ekranów, szkło 9H oraz łatwe w montażu folie poliwęglanowe, znanych i cenionych producentów. Asortyment obejmuje miedzy innymi akcesoria takich marek jak Benk, Panzerglass oraz Zagg.

W sprzedaży znajdują się także zestawy ochronne, w których znajduje się folia na obudowę iPhone 6S. Takie rozwiązanie to doskonała alternatywa dla klasycznego etui na telefon. Wysokojakościowa folia poliwęglanowa doskonale ochroni obudowę urządzenia przed zarysowaniami, pozostając niewidoczną i pozwalając cieszyć się wspaniałym designem swojego iPhone 6S.