Mimo swoich minimalistycznych rozmiarów, ekran inteligentnego zegarka wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Szkło hartowane Apple Watch 5/4 jest przydatnym gadżetem dla każdego użytkownika smartwatcha, który chciałby zadbać o bezpieczeństwo swojego urządzenia. Należy pamiętać, że nowoczesne zegarki nie należą do najbardziej budżetowej elektroniki. Folia ochronna Apple Watch 5/4 jest więc świetnym sposobem na uniknięcie uszkodzeń mechanicznych, których naprawa może okazać się bardzo kosztowna dla użytkownika smartwatcha. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy, że proponowana przez nas szybka ochronna Apple Watch 5/4 spełni pokładane w niej oczekiwania. Kup swoje szkło hartowane już dziś.

Smartwatch to drogi gadżet. Kup szkło hartowane i nie martw się o uszkodzenia mechaniczne!

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić szkło hartowane Apple Watch 5/4? Nowoczesny zegarek, podobnie jak jego poprzednia seria, posiada dużą kopertę o rozmiarach 40 lub 45/4 mm. Większa powierzchnia wyświetlacza nie oznacza jedynie zwiększonej funkcjonalności. To także rosnące ryzyko powstawania uszkodzeń mechanicznych. Świetnym zabezpieczeniem przed tego typu usterkami jest folia ochronna Apple Watch 5/4. Zabezpieczenie jest maksymalnie dopasowane do ekranu urządzenia. Szybka ochronna zamontowana na wyświetlaczu zegarka nie obniża wysokiej czułości na dotyk i nie wpływa bezpośrednio na płynność obsługi sprzętu. W sklepie internetowym pancernik.eu przygotowaliśmy dla Ciebie szkło hartowane Apple Watch 5/4 renomowanych producentów. Taka folia ochronna pokrywa niemalże całość ekranu zegarka i umożliwia dodatkową instalację pokrowca, bez obawy o to, że szybka ochronna Apple Watch 5/4 zostanie podważona lub ukruszona. Zapoznaj się z naszą ofertą na akcesoria zabezpieczające urządzenia marki Apple. Miej na uwadze, że wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dostarczenie do rąk Klientów najwyższej jakości produktu, jakim jest szkło ochronne Apple Watch 5/4. Zapraszamy do zakupu!

Szkło hartowane / folia ochronna

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Apple Watch 5/4, czyli najnowszy smartwach od giganta z Cupertino to pierwszy model, w którym wprowadzono aż tak daleko idące zmiany względem poprzedników. Pierwsze 3 generacje praktycznie nie różniły się od strony wizualnej. Co prawda producent eksperymentował z różnymi materiałami i elementami wykończenia, jednak zasadniczo baza pozostawała ta sama. Nowy zegarek od amerykańskiego koncernu charakteryzuje się nie tylko nowym, bardziej wydajnym SoC, lecz również, a może przede wszystkim znacznie większym ekranem, ponieważ w tej wersji ma 44 mm. Dodatkowo znaczącemu odchudzeniu uległy ramki. Takie rozwiązanie było bardzo pożądane przez wszystkich fanów marki. Większa powierzchnia to więcej wyświetlanej treści, nowa funkcjonalność i lepsze aplikacje. Jedna z drugiej strony również większe ryzyko zarysowania, pęknięcia czy uszkodzenia. Dlatego, tak jak w przypadku poprzednich Apple Watch stosowanie szkła czy folii ochronnej było zalecane, obecnie stało się niemal koniecznością! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, które gwarantują, że ekran Twojego zegarka będzie odpowiednio zabezpieczony.

Szkło Mocolo 3D UV Glass, Apple Watch 5/4 (44mm)

Szkło Mocolo 3D UV Glass, Apple Watch 5/4 (44mm)

Szkło Mocolo 3D UV Glass, Apple Watch 5/4 (44mm)

Szkło Mocolo 3D UV Glass, Apple Watch 5/4 (44mm)

Szkło hartowane Mocolo UV GLASS 3D dla Apple Watch 5/4 (44mm), clear

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny