Szkło hartowane, szybka, folia do Redmi Note 4x

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

5,5-calowy ekran to coś, co kochają fani gier, filmów i fotografii. W przypadku smartfona Xiaomi Redmi Note 4X radość z oglądania pięknej grafiki dodatkowo powiększa rozdzielczość na poziomie 1080 x 1920 pikseli. Czy coś może popsuć taką przyjemność? Niestety tak. Mała rysa na ekranie to bardzo duży problem i warto się przed nim zabezpieczyć.

Skuteczną ochronę ekranu zapewniają akcesoria na ekrany dotykowe, dedykowane do wyświetlacza smartfona Xiaomi Redmi Note 4X. Folia poliwęglanowa i szkło hartowane 9H to produkty, które powstały z myślą o zabezpieczeniu delikatnej matrycy przed zarysowaniami i potłuczeniem. Prosty montaż i atrakcyjne ceny sprawiają, że są to dwie, najczęściej stosowane metody. Przed nalepieniem szkła na ekran warto wykorzystać też zestaw do czyszczenia wyświetlaczy.

Alternatywą dla nalepiania ochronnych folii i szkieł są płyny ochronne do ekranów. W ich wypadku warstwę zabezpieczającą stanowi ceramiczna nanopowłoka o twardości podobnej, co szyby hartowane na wyświetlacze.